| YLLL a întrebat:

Mi-am instalat Imvu, mi-am cumparat niste haine si am ramas fara bani.laughing
Spuneti-mi va rog cum fac bani pentru haine si etc.sad Era un site, unde dadeai click pe "start" si iti veneau banii dar nu-l mai stiuthinking

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce saite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, stiu si eu o modalitate pentru "CREDITE" dar, am vazut la o fata care a scris toata modalitatile. Eu fac credite cam asa:1)Fac un id nou de yahoo mesenger. 2)Intru pe contul respectiv si ma duc la "CREDITS" acolo este pe o bara asa gri inf apasa pe CREDITS si acol iti arata :Buy Credits, Eran Credits, Give Credits si Prepaids Cards, si apesi pe Eran Credits acolo iti vne p lista cu multe alte modalitati de a face credite, si cauti acolo Refer a Frieds si dai acolo, este Import an Email or IM friends list, Invite from Social Networks si Invite by Email, si dai pe Invite by Email acolo iti scrie Your friend's email address si aci scrii id pe care ti l-ai facut si acolo unde scrie Your friend's first name acolo scrii numele tau sau un nume la nimeareala, EXEMPLU:Monica, Roxy, Erika, si ce vrei tu, si akol unde scrie your email si your name poti sa scrii ce vrei tu, dupa intri pe id ala care ti l-ai facut nouw si te ducii la mesaje acolo nu o sa gaseti la "INBOX" cii la "SPAM" dai acolo si dupa iti apare :YES sau No dai de 3 ori Yes si in al treilea deschis faci cont de imvu si atata cu facerea contului pentru credite apoi, intri pe contul pe care vrei sa ai banii si rogi pe cineva sa iti intre pe un cont
tu ii dai contul pe care l-ai facut ala cand ai dat yes, si ii zici sa te invite de 5 ori asta iti da 1, 500 si daca te invita numa o data primesti 1, 000 (500 cand intra pe cont si 500 cand te invita o data) Si asa se fac banii e cam greu daca citesti o data citeste de 2-3 ori si dupa incepe sa faci e mai usor asa. Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un caine la pets si el cand face caca, iti face bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne feri ce noobi suntetilaughingcum sa nu stii sa faci bani?laughing faceti cu refer a friends lolrolling on the floor acolo la earn credits si iti arata acolo ce sa facilaughingce ratati lolrolling on the floor

| bitalsd a răspuns:

Eu mi-am descarcat un HACK--- si dupa 2 zile iti da cate 20, 000 credits cam asa dar eu azi am pus voi vedea duminica daca era doar o minciuna. tongue
Mai bine faceti chat room-uri pentru cca iti da bani sau faceti haine tongue