| KidduHerexD a întrebat:

Buna!
mi-sau intamplat foarte multe lucruri stranii unele dintre ele le aveti mai jos:
1.eram cu prietena mea cea mai buna Lorena la scoala, m-am uitat pe geam si am vazut foarte bine ca geamul este inchis cu tot cu maner cand ne-am intors cu fata geamul era inchis cu tot cu maner iar in baie nu era nimeni deja se sunase...
2.eram la mine acasa cu Lorena si sora ei, televizorul s-a pornit si s-a oprit singur la un canal de pe axn sxife "paranormal activity" mai multe sunt dar imi e lene sa scriu!
ei bine cel mai rau lucru din viata voasta straniu si de ne uitat care a fost?

8 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

$Este imaginatia ta1linistestete!

| KatherineSparks a răspuns:

Deci:
De curând am fost în Italia, cu o mare parte din colegii mei de şcoală. În ultima noapte petrecută la hotel, ne-am adunat toţi în camera unui coleg care încerca să-şi facă bagajul, deranjându-l şi făcând mişto de el laughing. Înfine, nişte colegi erau la geamul de la baie (camera şi geamul respectiv erau înspre curtea din spate a hotelului) şi aveau un laser cu care dădeau prin boscheţii şi copacii ăia. Un coleg, vede 2 stâlpi de iluminat care erau aprinşi, lucru care l-a mirat pentru că, el stând la camera alăturată, nu ia mai văzut luminând. Şi îşi cheamă colegul de cameră ca să vadă şi el. Când ajunge tipul la geam, becurile s-au stins. Din acel moment a început să se audă un zgomot care la început semăna cu nişte clinchete de clopoţei şi se schimbau treptat în zgomotul care se face când se taie sticla. Bine, asta a fost de ajuns ca să ne adunăm toţi, pe balcon, la etaj şi la geamuri ca să avem vedere la curte. Mai întâi, am văzut o bătrână cu o lanternă în grădină. Nimic de speriat. Totuşi, nişte băieţi mai erau la geamul de la toaletă, cu laserul şi luminau o parte din curte. Atunci am văzut un om. Doamne, se uita la noi. Am început să strigăm la el. El nu a încercat să fugă, nimic. Bine, am zis să ieşim pe terasă şi să stăm în frig. Când coborâm scările, deschidem şi uşa care dă spre curte şi FIX atunci au trecut 2 tipi, alergând, prin faţă. Eu am fost cea care am zbierat şi am căzut în poala unui coleg.
Bine înţeles, nimic nu era paranormal. Într-un fel, a fost amuzant.

| Ade a răspuns:

Am fost in parc la ora de sport.Am gasit un pantof de dama cum se purtau in anii 50 negru ca si cu ar fi fost scos din pamant.Langa el era o groapa atat de mare incat sa intre 1-2 persoane.In parc mai era si un tufis mare, iar cand ne-am uitat printre frunzele lui erau o pereche de chiloti (nu stiu daca erau de dama sau de barbat). Apoi erau mai multe pietre una peste alta (de obicei asa era aranjamentul asa ca nu era nimic ciudat) dar sub ele era o servirta cu acte, stampile si BANI.La iesirea din parc era sange pe poarta.Anul trecut s-a petrecut dar inca ma mai sperii cand imi amintesc. Oare despre ce sa fii fost vorba?

| NoName1234 a răspuns:

Eu sunt prietena ei Lorena, nu e imaginatia ei! Am fost si eu si soramea! Si astea sau intamplat, nu e din imaginatia nostra! S-au mai intamplat multe lucruri inexplicabile! Credetine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa ma contactati la alex_bad_boy27 am probleme asemanatoare

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Am citit tot si incep sa ma sperii. Nu vreau sa mi se intample asta. Va cred pe toti! Dr orice intrebare are si un raspuns. As vrea sa stiu care este rasp la aceste chestii paranormale. Cel mai tare m-a speriat povestea lui Katherine. Am inchis si ochii, parca eram acolo. Sunt cateva faze adolescentine prin care trebuie sa trecem. Chiar ma sperii si nu mai cred ca dorm la noapte.

| mariatina a răspuns:

Anul asta eu si cu prietenele mele (butterflygirl una dintre ele) eram la scola cand o fata a vazut un film cum cineva vb cu spiritele si curioase am facut si noi asta. era ora de sport si in curtea de la scoala este o scoala veche. ne-am dus in spatele ei si am pus niste foi cu litere invartiam o sticla si puneam o intrebare (chestia stranie e ca raspunsurile literelor erau corecte). exemplu : de ce vrei sa ne faci rau? e amuzant. si la fiecare scoala la care am mers era langa o biserica.

| AnonimAlex23 a răspuns (pentru mariatina):

Logic pentru ca langa scoli sunt mereu biserici, ca na in Ploiesti Scoala Sf vasile(langa e biserica sf vasile), Scl Sf vineri, ma rog etc