| Balonaseplutitoare a întrebat:

Buna seara, as dori o parere si totodata sfaturi pentru noul meu blog etc, multumesc mult
https://bagamiass.wordpress.com/

6 răspunsuri:
| NicAndrei a răspuns:

Da-mi add pe skype: razvan537 sau pe email: razvanandrei221@gmail.com.

Tema arată destul de ok. Putem alege o nișă, și sa facem ceva din hobby, doar da un semn și discutam mai amănunțit...

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

E un început bun că articol dar mai trebuie sa postezi pe blog. Superbă poezie continua sa scrii. Cât despre titlu la link nu e frumos schimba in ceva balonase plutitoare cum ai la Nick utilizator daca nu e valid încearcă altceva care sa se potrivească cu tema ce vrei sa publici și verifică sa vezi daca poți urmări blogul. Cam atât daca mai ai întrebări ți-am trimis un comentariul pe blogul tau. Succes! Aa încă ceva adaugă pagini ca contact sa te găsească urmăritorii și mai adaugă descriere blog. Sărbători fericite!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Foarte fain, desi ma cam sperie putin big grin
Dar pare ca ai ceva de spus, un mesaj de transmis. Asa ca nu te lasa pana cand lumea nu il afla happy

| Balonaseplutitoare explică (pentru NicAndrei):

Nu ai discord sau ceva?

| Balonaseplutitoare explică (pentru Caricaturistafaralimite):

Pai am la about despre blog si mine

| Sofer a răspuns:

Frumos și interesant nume ai ales.