| AnaMariaNuj12 a întrebat:

Buna seara, as dori să îmi răspundeți la această întrebare dacă știți. Astăzi dimineața asta e a 3 oară care visez pe rudele mele moarte, in vis simt că am un demon în mine și acel demon omoară o persoana care este langa mine in vis și astăzi dimineața am văzut pe verișoara mea și pe mătușa mea întinși jos morți cu pielea galbenă și cu buzele puțin mov și încă cineva dar nu mai țin minte și în celelalte vise care sunt tot la fel am văzut alte rude moarte și acum îmi tot vine imaginea cu verișoara mea moarta. Mi se pare foarte ciudat sa visez așa ceva mai ales că știu că dacă visez așa ceva o sa se întâmple ceva rău în curând dar nu cred. Va rog să îmi răspundeți la întrebare, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci si mai bine!
Suna-i si intreba-i ce mai fac happy
Asta este de bine, cand visezi ca cineva a murit si el este in viata, inseamna ca se va bucura de o viata lunga.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Maine cumpara ceva de la o placintarie sau cofetarie si da de pomana la colegi sau prieteni, pomenind numele celor morti, ca sa nu-i mai visezi.

| AnaMariaNuj12 explică (pentru Violleta2022):

Problema e că nu sunt morți.