| ROB3RT89 a întrebat:

Ce parere aveti despre tigara electronica? Este mai eficienta ca plasturi sau nicotine gum?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Cel mai eficient este sa spui - de acum nu mai fumez - dar sa si faci

7 răspunsuri:
| Lisadream a răspuns:

Pe toti pe care i-am auzit ca vor sa se lase de fumat cu tigara electronica s-au reapucat de tigari normale dupa o perioada. Plus ca scria in ziar ca are tot felul de substante cancerigene. Nu cred ca este mai eficienta decat plasturi si nicotine gum.

| ROB3RT89 explică (pentru Lisadream):

Nu cred ca e mai cancerigena decat o tigara normala! In fine, mersi de raspuns.

| MoReTtA a răspuns:

Tigara electronica? Ati bati joc de tine insuti. Nu ati face nici un efect nimic, si te chinui mai mult. Crede-ma ca am experientewinking
Ai nevoie de putina demnitate si din momentu in care vrei sa iei tigara, o arunci si pui punct. Nu te lua cu porcari ca nu faci nimic

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
De ţigări normale nu ai auzit?
Pe curând!

| ROB3RT89 explică (pentru PedoBarbie):

Prefer tigarile normale, dar in acea periodata vream sa ma las, multumesc pentru raspuns, chiar daca e dupa un an si ceva, intentia conteazahappy
Have a nice day!

| PedoBarbie a răspuns (pentru ROB3RT89):

Te pup.

| ROB3RT89 explică (pentru PedoBarbie):

Ia-ma usor cu sentimentalismele ca ma intimidezlaughingDar hai sa nu raman dator:*