| Eva1997 a întrebat:

Bună seara! De ce avioanele arunca praf?

7 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Ce praf? La ce te referi? Urmele albe din spatele lor? Sunt rezultatul aerului fierbinte ieșit din turboreactoare care întâlnește temperaturi de - 40 ° C la altitudine mare *( 7 -10.000 m )!
Te-a cuprins și pe tine frica de " prafurile " aruncate de conspirationisti care ne otrăvesc aerul! Da combustibilul folosit de avioane este poluant dar nu mai mult ca fumul scos de cazanele de 7-10 ani aduse pe platforma din Jermania!
Ne otrăvim destul în orașe aici jos!

| Eva1997 explică (pentru MistarGoGu):

Praf cu metale grele, cum ar fi: cupru, arsenic!

| MistarGoGu a răspuns (pentru Eva1997):

Ne omoară ei *( Elita Satanista ) cu Covid, mâncare procesata și războaie! Dacă scăpa Vladimir sau un dilimac din Iran mana pe butonul nuclearei jumate din Europa este parjolita instant!

| MistarGoGu a răspuns (pentru MistarGoGu):

De vreo 40 de ani se tot discuta prin saloanele elitei de reducerea populației pana la nivelul de 3 miliarde *? ( din 8 actual) ce zici?
Războaie, la 15 -20 de ani câte un " accident " nevinovat cu un virus scăpat dintr-un laborator, mâncare și sucuri cu 50 chimicale cancerigene!
Se pare ca le iese " schema " destul de bine!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Eva1997):

Sa aibă prostii motiv de postări pe Facebook in principiu

| FreddieM a răspuns:

Vor sa otraveasca populația, ai grija sa nu stai sub el când trece. laughing
Cheers

| VoidEternal a răspuns (pentru Eva1997):

Pai vezi ca se iau bani buni pe cupru. Stai cu o galeata sub urme pentru un venit extra.