| Aris22 a întrebat:

Buna seara! Spuneti-mi va rog frumos, daca stiti cumva urmatorul lucru : In cazul in care am niste filmari de cand eram copil impreuna cu alta persoana care si el era tot copil in acea vreme iar acum este vedeta, ar putea sa ma dea in judecata daca le-as posta pe YouTube si pe TikTok? Si intreb asta deoarece am vorbit cu el in urma cu cateva luni si din cate am inteles nu prea ii convine sa vada filmari cu el de pe vremea cand nu era inca vedeta. Ultima data m-a rugat sa le sterg si am facut-o eu de bunavoie doar pentru ca m-a rugat frumos.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" filmari cu el...m-a rugat sa le sterg si am facut-o eu de bunavoie doar pentru ca m-a rugat frumos"

ai făcut bine!