| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna! Si voi sunteti de parere ca octombrie e o luna neagra,ghinionista?
Tocmai ma pregateam sa plec in oras si nu am vazut o treapta de la scara blocului,asa ca am picat efectiv pe scari si cred ca mi-am rupt glezna. Ideea e ca nu am chef sa merg la spital,insa ai mei insista. Ideea e ca eu si cu un coleg ne-am certat cu un alt coleg fix inainte, din niste motive stupide. Cred ca acel coleg mi-a purtat ghinion apoi.
Asa s-a intamplat si cu Colectivul acum 9 ani,unde au murit atatia oameni. Fix cu o zi inainte de Halloween.
E un semn,clar.
Mai voiam sa fac si petrecere de Halloween,dar sincer,dupa toate fazele astea, nu o sa mai sarbatoresc de acum incolo.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam nu are niciun sens ce și scris