| mirela26 a întrebat:

sunt asa trista, cum pot iesi din starea asta? trista, trista...

11 răspunsuri:
| Alexutzuu a răspuns:

Sa faci ceva vesel...Care sa te bucure de exemplu sa iesi cu prietenii in oras sa va distrati sau alte lucruri.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Tu ai mai scris o intrebare legata de viata ta pers,mii se pare,nu?
Ca imi aduc aminte numele tau si stiu ca ti am rasp,dar problema exacta,nu mi mai aduc aminte!
Trista cred ca esti si din cauza ca se apropie sarbatoriile de iarna si maoritatea oameniilor sensibili se confrunta cu astfel de starii.n ai ce le face!
Parerea mea, e sa ti traiesti fiecare zi din plin,cu zambetul pe buze,iar daca i preajma ta sunt oamenii cei mai dragi tie, atunci, nu e cazul sa mai fii asa.
T pup!

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Eu cand sunt trista (adica mai mereu) incerc sa imi amintesc de ceva amuzant sa gasesc o persoana care sa ma faca sa rad...
Sau sa ma uit la Trasnitii, Leana si Costel, In puii mei sau Mondeni.big grin In orice caz te sfatuiesc sa nu mai fi trista indiferent de motiv pentru ca viata este scurta si merita traita asa ca hai distreazate.:XMult succesc si Fericire multaaa.:X Pa-pa

| mirela26 explică (pentru Elena_9064):

Multumesc! eu sunt in Italia nu am nimic in limba rominasadCred ca sunt indragostita de persoana gresita

| mirela26 explică (pentru AIRIUS):

Sunt in Italia, singura, si mai cred de parca nu e de ajuns ca ma indragostesc de pers gresitasad

| IlegalSmile a răspuns:

Fa ceva care sa te inveseleascahappy ...Gandeste-te la ceva frumos si vesel. happy
Bafta :*

greece12
| greece12 a răspuns:

Mirela,intra pe Youtube si pune-ti Vacanta Mare,asculta colinde,razi si plangi, gasesti orice, nu mai sta asa!
Numara zilele si fa-ti planul pentru cand vei fi aproape de Costi si te va imbratisa cu manutele lui mici...
Fruntea sus!
Poti!

| mirela26 explică (pentru greece12):

Multumesc,mult pentru ca ma incurajezi,esti alaturi de mine desi nu ma cunosti,Dumnezeu sa-ti dea tot ce iti doresti, iar de la mine Craciun si un An Nou Fericit, LA MULTI ANI!

greece12
| greece12 a răspuns:

Exact,Vacanta Mare Classic,de pe vremea celor trei, nu mai tarziu cand au devenit bleah!
Mie mi-au prins bine, ca n-aveam TPU pe vremea aia!

greece12
| greece12 a răspuns (pentru mirela26):

Nu-ti imaginezi cat de bine te inteleg,prin ce treci tu acum, am trecut si eu candva si o vorba buna mi-ar fi prins asa de bine...
Nu te descuraja, sa ai incredere.Asa,pur si simplu,sa ai incredere,totul va fi bine.
Ce-ti ia viata cu o mana,o sa-ti dea cu doua, crede-ma, datoare nu-ti ramane!
Sa ai cele mai calde sarbatori si un Craciun fericit!