| Roxana8935 a întrebat:

Buna sunt nelămurită în anumite situații de cand eram la scoala si nu stiam ce sunt fantomele au cam inceput sa apara de ex sanzienele prima oara apoi matusa mea care murise apoi tot felul de umbre, tatal unei prietene un fel de viziuni cu accidente care urma sa se intample presimțiri cu tot felul de lucruri am simtit si prezenta unor spirite rele dar de cand am incercat sa nu ma mai gandesc nu mi sa mai intamplat nimic mai am impresia ca vad o umbra dar ma gandesc ca poate mi s-a parut intrebarea mea este ce parere ai despre toate astea? ce inseamna sunt medium?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai consuma droguri si nu vei mai vedea fantome!

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu. Esti doar prea superstitioasa. Nu exista fantome, blesteme, magie si alte chestii de genul. Nimeni nu a vazut sau nu a experimentat ceva de genul vreodata. Tot ceea ce gasesti pe net sunt ori fenomene fizice/biologice neexplicabile, ori facaturi. Industria filmelor de groaza si a sarlatanilor pe asta se bazeaza.