| buium a întrebat:

Am 15 ani, si am 1.90 m inaltime si aproape 90 de kilograme,nu arat chiar asa rau,dar vreau sa slabesc intro luna si jumatate cateva kg, si sper sa ma ajutati, da-ti cateva idei,solutii, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Iti recomand sa sa renunti la:carne, paine, dulciuri, si la micile gustari din fata televizorului si sa faci in fiecare zi mult sport.
Poti sa cauti pe youtube diferite clipuri pentru cardio, tonifiere, slabit.
P.S: 1.Nu uita pentru exercitiile de incalzire altfel o sa ai febra musculara.
2.Consuma multa apa pentru hidratare
3.Manaca multe fructe in timpul zilei si sa nu sari peste micul-dejun
4. Ultima masa a zilei trebuie sa fie la maxim ora 18.00
Multa bafta!

4 răspunsuri:
| WtfCeNumeSaPun a răspuns:

Bun si eu am fost in aceeasi faza am 16 ani si am avut 98 kg iar acum am 56kg big grin

in primul rand nu mai consuma paine si nici carne si chesti de astea mai grele happy fa sport si mananca multa salata

| Alexandra56Ale a răspuns:

Faci exercitii fizice in fiecare zi, mananci fructe si legume si cauti pe site-uri de slabit ca acolo iti da multe variante

| buium explică (pentru Xenya):

Mersi

| Xenya a răspuns (pentru buium):

Cu multa placere!