| UsernameFail a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Eu cred in fantome destul de mult ca sa imi doresc sa le vad. Voi credeti ca asta e real si chiar functioneaza http://www.youtube.com/watch?v=keEeAEnbPGA?

Răspuns Câştigător
| Angelicas a răspuns:

Crezi in fantome sau ti-e si frica de ele?
Pentru ca pot sa-ti spun ca am vazut si eu pe youtube porcaria asta si n-a avut nici un efect. E o prostie, nu ai nici un motiv sa crezi in fantome pentru ca ele nu existatonguewinking

3 răspunsuri:
| UsernameFail explică (pentru Angelicas):

Eu cred, dar in videoclip-ul acela nu cred pentru ca da, e o porcarie. Si nu sunt singura care crede. Nu spun acum ca tu ai un motiv sa crezi in ele, dar eu cred. Orikum, mersi de sfat.

| condru a răspuns:

Tu est proasta! ce dracu de fantoma ai vazut, pe tine in oglinda?

| UsernameFail explică (pentru condru):

Nu, pe tine si m-am speriat mai rau ca de dracu'.