| xDeniisa a întrebat:

Buna TPU.
Am o relatie cu un baiat de 6-7 luni pe mess straight face, stiu ca suna aiurea intr-un fel. Da` nu am reusit niciodata sa ne intalnim pentru ca ne desparte multi kilometri. Ne certam aproape in fiecare zi, pentru ca gelozia`i mare laughing stiti si voi cum ii... Si faza ii` ca sufar mult din cauza asta, si el. nu stiu ce sa zic, eu cred ca el nu sufera doar vrea sa isi bata joc de mine.
Voi ce credeti ca ar` trebuii sa fac?! Va rog ajutati`ma

Funditssaa` mare!; x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stai pe ganduri? Pot sa bag mana-n foc ca el nu sufera deloc.

4 răspunsuri:
| Simo1 a răspuns:

Pai incearca sa-l testezi.Gaseste niste modalitati si vezi daca el chiar sufera. Daca nu inseamna ca e un idiot si da-i papucii inainte sa ti dea el.
Bafta:*:*Si pwpici.Sa-mi spui cum a fostwinking

| xDeniisa explică (pentru anonim_4396):

Mersi oricum. love struck

| ionutzul31 a răspuns:

"suna aiurea"? Suna de-a dreptul ridicol.Cum poti sa ai o relatie cu cineva pe care nu la-i privit niciodata ochi in ochi?
Asta nici macar nu se numeste relatie si nici nu ai pentru ce sa fii geloasa...dar presupun ca astea sunt efectele statului in "cutie". Vezi poate iesi pana in 2012 si sa imi dai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xDeniisa):

Cu placere.