| CristinaForTPU a întrebat:

Buna,TPU! Am primit un sms de la un baiat era(senior) si nu gasesc mesajul ca mi-a dat adresa lui de mess... si nu imi arata mesajul? il mai pot vedea?
ajutati-ma

8 răspunsuri:
| Lapusneanu a răspuns:

Nu. Daca emailul s-a sters poti incerca sa il recuperezi dar nu e garantat succesul. Vezi cum pe videotutoriale. Daca un sms s-a sters nu il mai poti vedea.

| CristinaForTPU explică (pentru Lapusneanu):

Nu s-a sters, l-am primit si l-am citit si n-am memorat adresa de la mess. si am dat la mesaje si nu mai era nimica

| Lapusneanu a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Pai daca nu mai e inseamna ca s-a sters...

| Hackz0r a răspuns:

Din ce am vazut nu mai il poti vedea...
Sper ca ti-am fost de ajutor
Daca e asa o fundita te rog.

| Irena97 a răspuns:

Pai trimite-i aici mesaj tu si spune-i sa-ti repede id-ul sau, daca nu poti trimite inca mesaje pe TPU, posteaza intr-o casuta unde a mai raspuns si ii apare la notificare. Apoi te cauta elhappy

| CristinaForTPU explică (pentru Irena97):

E senior. nu-i pot trimite mesaj

| Irena97 a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Atunci ai varianta cealalta: scrie la o intrebare unde a raspuns el sa iti trimita mesaj cu id-ul lui. Va citi acolo postarea ta, ii va aparea pe notificari cum mi-a aparut mie acum de la tine.
funda happy

| puffii548 a răspuns:

Daca mai stii cum se numea spune-i sa iti spuna din nou ca altfel nu ai cum. Sau se poate ca cineva sa iti navigheze prin mail. Fundalove struck?