| Mirabella95 a întrebat:

Buna TPU.As dori si eu sa pun muzica pe un cd.Insa nu-mi merge am descarcat si Nero si nu merge.Insa mi-a spus un prieten ca unitatea mea nu este buna si ca ar trebui sa o schimb acum insa nu stiu ce ar trebui sa scrie acolo unde introducem cd-ul? sau care ar fi problema de nu merge va rog vreau cat mai multe detalii. FUNDA!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

De fapt vrem noi mai multe detalii. ar putea fi de la unitatea optica, dar nu te apuca s-o schimbi pana nu afli care e problema, de ce nu merge tras? Iti da o eroare, ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| LolaLollita a răspuns:

Incearca si cu un program mai simplu, Burnaware Free. Daca nu il gasesti, lasa-mi mesaj si ti-l trimit eu happy

| Mirabella95 explică (pentru introduaicinumele):

Da! imi da eroare! nu merge sa pun muzica pe cd