| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.Aș vrea sa plec la muncă în Irlanda în construcții ca și muncitor necalificat.Îmi poate spune cineva cam ce trebuie să fac ca și muncitor necalificat și cât de greu este.Mulți zic că e foarte greu și nu poti face față.
Cel mai bun răspuns primește fundă.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Mulți zic că e foarte greu"

in construcții la asta să te aștepți: lopată, ciment, cărămizi, șantier, fier beton, praf, frig. Dacă nu eșit obișnuit cu astea - nu va fi de loc ușor.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este greu daca nu ai facut astea vreodata in viata ta. Ar trebui sa mai pleci cu cineva mai de incredere. E foarte greu cand nu cunosti pe cel cu care imparti greutatile. Am fost in Anglia calificat si am vazut cum munceau labourii (necalificati).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și cum a fost în Anglia? Mă refer la ultima parte că ai văzut cum munceau cei necalificați.Te referi că lucrau din greu.Cam ce făceau?
Mersi anticipat

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă vrei să-l întrebi pe @darrio, atunci, dă click unde scrie "Răspunde" (butonul portocaliu→ se află sub răspunsul lui) și acolo poți să-l întrebi tot ce vrei să știi. Cum ai procedat acum, nu e prea Ok, fiindcă el nu va primi notificare că tu i-ai mai pus o întrebare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru darrio2007):

Darrio, ai milă, salvează-l!winking Cred că întrebările sunt pentru tine.

| darrio2007 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mi-a scris in privat. I-am dat ceva detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu am primit niciun raspuns inca?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oops! Ti-am scris acum doua zile si acum am observat ca nu s-a trimis mesajul. Acum plec la munca dar iti scriu din nou deseara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ok astept.Numai bine!