| Predator30 a întrebat:

As vrea sa va rog sa imi dati niste sfaturi in alegerea cadoului de ziua fratelui meu care este student la teologie,eu ma gandeam la o carte dar nu stiu ce sa ii cumpar ca are multe,astept raspunsuri,Va multumesc, O zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Buna.
Ai putea sa ii cumperi ceva util. Presupun ca sta la caminul teologic, nu? L-ar ajuta ceva simbolic care sa-i aminteasca ca nu e singur. Cum ar fi o bratara alaturi de un jurnal.

Depinde si ce buget ai tu.

5 răspunsuri:
| Predator30 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Da la camin teologic sta,bugetul este mare,nu conteaza cat costa,pe mine ma intereseaza sa ii placa ceea ce ii iau si sa ii fie folositor,o bratara sigur ca este bine,dar parca e prea putin, mi-ar placea sa ii iau o carte dar nu stiu ceva foarte bun, gen :"Cum sa gandesti in vremuri tulbure sau Viata din vremea noastra, sau Tineri pierduti "daca exista carti de genul mi-as dori si mai ceva pe langa. Multumesc de raspuns, apreciez!

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Predator30):

Stai in Bucuresti?
Daca da, dai o fuga pana la manastirea Antim si vezi la Pangar. Sigur vei gasi ceva pe placul lui.

| Predator30 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Sunt din Timisoara, de aceea as vrea un sfat ca sa stiu ce sa ma duc sa cer, nu as vrea sa ma duc acolo si sa nu gasesc ceva pe plac, ma gandeam ca poate ati citit ceva si imi recomandati si mie, iar cu bratara voi gasi ceva pe plac si poate si un lantisor.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Predator30):

Ii poti cumpara o tableta sau un Ebook reader. L-ar ajuta destul de mult.

| Predator30 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Multumesc frumos de raspunsuri mi-ai dat niste sfaturi foarte bune.