| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Ati fost vreodata pedepsiti fizic de parinti? Daca da, explicati cum!
Eu de exemplu, am fost urecheată foarte tare, 3 minute de mama, acum 3 zile pentru ca i-am spus sa ma lase in pace )

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai primeam câte o palmă de la mama, dar rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte puțin ai primit bătaie. Eu eram bătut de mamă până eram vânăt tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a prins foarte bine în viață bătaia cruntă primită de la mamă în copilărie și ura de atunci.
Am ajuns și eu mare și îi băteam pe unii de îi rupeam numai dacă mă întâlneam pe stradă cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu te-a tras de urechi sau de par niciodata?

| ShaOfHatred a răspuns:

Deci o dată nu mai știu ce făcusem și îl enervasem grav pe tata. Mi-a spus "Du-te și uită-te pe dulap că sunt 3 curele, îți alegi"
Eu m-am dus frumos, și m-am gândit în mintea mea de copil că aia mai subțire doar mai puțin. M-am înșelat amarnic.
Mdeah, au mai dat ai mei în mine și fizic și psihic, dar nicunul nu recunoaște acum ((: