| LoveBlueSky a întrebat:

Ati vrea sa-mi raspundeti la cateva intrebari?

1.Cand erai mic, ce ai vrut sa te faci?

2.Care este cea mai stanjenitoare amintire a ta?

3.Care animale te sperie cel mai mult? De ce?

Cel mai interesant raspuns va primi funda! Bafta!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
1.Am vrut sa ma fac programator ca sa imi fac propriile jocuri.Il vedeam pe varu-meo cum juca Mario si ma fascina acel omulet smug Si cam asta urmaresc si acum (intr-un fel sau altul...).

2.Nu prea am astfel de momente...de obicei le ocolesc, ma gandesc repede la consecinte inainte sa fac ceva si nu prea am astfel de momente neplacute.

Am avut una de curand (am zis ca nu am des nu ca nu am niciodata)...eram cu cei mai buni 2 prieteni prin oras. Am fost la un fotbal cu niste baieti mai mari, eram franti, am jucat ca disperatii 2, 5 ore.Pe unde eram noi se afla un parc. Am zis sa mergem prin parc pe la umbra.Ne-am luat cate o inghetata si mergeam.La un moment dat a trebuit sa urcam niste scari. (Erau noi, le-au facut anul acesta...) Sus era un boschetar ce intindea mana si cersea, era un nespalat ce cred ca era si un pic
mahmur. Eu eram atent la el...am urcat frumos treptele,am trecut pe langa el. (Eram in centrul orasului acum,era plin de oameni.) Fac mai multi pasi dupa acele trepte si ce crezi? Mai era o treapta pe care efectiv nu am vazut-o. Era la distanta prea mare fata de celelalte, habar n-am de ce au facut-o acolo...M-am impiedicat, am scapat inghetata dar eu nu am ajuns jos intrucat am echilibru si mi-am "revenit repede" ca sa ziceam asa. L-a apucat pe boschetar un ras din acela isteric "Ofofofofo, copilas impiedicat, ma omori cu zile."-el
Eu- "Copilas impiedicat?!" "Boschetar ______ si mai zici ca esti amarat.Se vede cat de rau te simti in acest loc."
Cel mai bun prieten mi-a pus mana pe umar si a zis ceva de genul "Cata, nu merita..." si am plecat. Toate babele si toti batranii de prin parc se uitau la noi.Erau oarecum socati, bietii de ei. smug

3.Cainii maidanezi-cea mai mare fobie a mea. Atunci cand eram mic, prin generala am luat-o pe o scurtatura pe langa niste blocuri mai vechi si urate.
Plouase deci aveam umbrela in mana.
Am dat de vreo 5 caini acolo, ei au crezut ca cine stie ce le fac cu umbrela si s-au dat la mine. Am tipat si a venit un batranel de la o casa de vis-a-vis cu un baston si i-a alungat. De atunci m-am jurat ca o sa ocolesc mereu astfel de caini.Ploua atunci, pur si simplu am ramas cu gandul asta, cine naiba ma putea auzi daca eram muscat si daca strigam dupa ajutor? Nimeni, ploaia ar fi trebuit sa acopere cat de cat sunetele...ala a fost doar noroc, atata tot. Am zis asta ca sa nu mai primesc cine stie ce mesaje cu "Ce ai ma cu cainii?" Asta am...Am si eu 1 caine de 12 ani acasa,este loial,intelege mare parte din comenzile pe care i le dam, nu este o bestie. Cainii maidanezi nu au suflet intrucat nu au simtit niciodata afectiunea unui stapan. Sunt niste bestii nu stii la ce sa te astepti de la ei.

De acestia ma tem cel mai rau precum si de orice alte animale agresive precum : Crocodil,Sarpe (de orice fel), Paianjen (mare,nu din ala mic, nu sunt chiar atat de absurd...), Rechin etc.
Concluzia, nu sunt fanul animalelor, poate decat al celor de companie.

Succes!

10 răspunsuri:
| mariesprouse a răspuns:

1. astronaut
2. cand aproape am ramas goala la mare
3. cainele. acum e normal acum te.a "macelarit"

| LaughingKarima a răspuns:

1. scriitoare(micuta obsedata de carti, don't judge me human)
2. eram pe skateboard, cineva ma strigase si eu proasta ma intorc sa vad cine-ce-cum si nevazand pe nimeni, ma intorc in fata, si ajung direct intr-un stalp de langa statia de autobuz...care era plina de oameni...si mie nu imi era ca ma lovisem ca orice copil normal, nu, mie imi era de ochelarii sparti
3. paianjenii. Aici sunt niste paianjenii din aia mari si urati(creaturi imposibile, bine ca nu zboara ca daca mai si zburau eram de mult pe luna) iar cand eram mica se urcase o uratanie din aia pe mine. Ewwwwww :((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Astronaut, polițist.
2.Mai bine tac.
3. Câinii.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
1.Medic.
2.Cand am cazut cu bicicleta in fata prietenilor mei.
3.Cainii vagabonzi(acum serios, cui nu-i este teama de ei?).
Pa!

| mgtow a răspuns:

1. Mecanic pe locomotiva la CFR
2. Nu conteaza
3. viermii imi dau scarba

| Suck a răspuns:

1. Preot
2.
3. Cele din ocean... rechinii in special, pur si simplu mi se par infricosatori.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Serios acum, chiar ai vrut sa te faci preot cand erai mic?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Da, cand eram copil eram atras de asta.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Erai un copil tare dragut inseamna, cuvant cheie ERAI tongue

| syd2 a răspuns:

1. Ceva de gen om de stiinta etc etc.
2. Probabil atunci cand m-am nascut fiindca eram gol si eram inconjurat de doftori.
3.Cainii maidanezi fiindca ma tem sa nu fie turbati si sa ma muste si sa ma doara.