| Copila2016 a întrebat:

Ce părere aveți de poliția Română?

Tata a chemat-o de 4 ori când era în conflict cu niște țigani, era să fie bătut ( tata este român, și țiganii s-au luat de mine ). A așteptat-o în fața blocului și nu a venit, a spus că nu era nimeni.

Eu spun că poliția Română este coruptă de țiganii din românia. Să vedem ce ne rezervă viitorul.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Cam tarziu ti-ai dat seama.
De foarte multe ori in confict cu tigani nu se baga nici politia pentru ca le e frica.Au politisti neamuri printre ei, au datori la ei, se tem pentru familiile lor etc.
Am luat o chirie cu iubitul meu o data si in bloc erau niste tigani ce faceau legea.Ascultau muzica la maxim, se bateau pe scari etc si nu se putea locui iar oameni de acolo tremurau de frica si se mutau seara pe alt palier sa doarma sa poata merge la munca iar in blocul de vizavi statea un politist.
Am fost agresata pe strada de un tigan.A tras de mine iar o prietena a incercat sa ma scape si nu a putut asa ca a trecut drumul unde a vazut un politist pe care il tragea de maneca sa vina sa ma ajute si s-a intors in invers politistul...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai că o să-i zic lui Franco să vorbească cu ei.

| Copila2016 explică (pentru anonim_4396):

Illuminati Confirmed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Copila2016):

Am rezolvat, mi-a zis Franco că e belea mare, cică au ceva în plan pentru diseară.

| Copila2016 explică (pentru anonim_4396):

Aha, in ce bloc stau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Copila2016):

Știe el.

| Copila2016 explică (pentru anonim_4396):

Meh tu doar îmi spionai mesajele... Ești un adult care face mișto de alții. Arigato gosaimasu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Politia Romana e corupta la nivelul cel mai inalt al conducerii... nu e corupata de tiganii, ca tiganii nu au astfel de puteri.