| celmadis a întrebat:

Buna TPU, cum pot scapa de aceasta trauma?

cand eram mai mica (13 ani) am fost atinsta pe picior intr-un mod sexual, acea persoana era sub influenta acolului, motiv de ce aceasta persoana a facut asta. eram singura in camera, dormem cand de o data m-am trezit din cauza ca am simtit cum acesta persoana ma atingea pe piciorul stang, intr-un mod sexual.

De atunci tot timpul am cea imagine in cap. din cauza asta imi este frica sa imi fac relatie. nu m-a atins altundeva de cat pe bulan gen ma ''ma mangaia''. imi este sacarba cand imi aduc aminte. aceasta persoana imi este extrem de apropiata de asta nici nu [pentru uita.

ce as putea sa fac, ce credeti ca m-ar ajuta?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am fost atinsta pe picior intr-un mod sexual(?!)"

Îhî, dacă asta e zbaterea ta, evident că n-ai nici o "traună" ci doar fițe

https://www.tpu.ro/conversatii/stie-cineva-cum-functioneaza-onlyfans/