| Marius1553 a întrebat:

De ce nu pot instala Nvidia. driver?
Imi zice "cannot continue "! (nu stiu ce sa fac) sad
DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vorbim asa la modul general? Pai motive ar fi peste cateva mii pentru ca sunt multe drivere in functie de placa video, sistemul de operare si 32 sau 64 BIT. Deci, ai incercat sa descarci un driver care nu este potrivit cu placa ta video. Daca imi dai detalii despre placa video, sistem de operare, poate te ajut in continuare.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ai placa video NVidia si nu poti instala!

| Marius1553 explică (pentru neluL):

Procesor : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual core procesor 4800+ 2. 50Gzh
Memorie instalata (RAM) : 2.00 GO
TIP sistem : Sistem de operare pe 32 biti.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Marius1553):

Intra in start ->run ->scrie dxdiag. Fa-mi print screen din tabul Display si posteaza-l aici. Ma intereseaza placa video si nu procesorul.