| Idkidk a întrebat:

Bună TPU.
De ce oamenii adoră mai mult câinii decât pisicile?

42 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Daca sunt Shih Tzu sau din aia mici atunci suntem cei mai buni prieteni laughing
Daca ai Pitbull atunci no, thanks ^-^

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Am un Akita Inu, e blând şi prietenos.
Unul mititel, tare mititel, şi unul scund.
Vi? Îţi dau bomboane!

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Omg Akita :'> Vin happy Ador rasele astea *Shih Tzu, Akita si Husky*
Bomboane? Ai mai fost pe TPU? Mi se pare cunoscuta faza cu "hai vii, iti dau bomboane"

| Aberdeen a răspuns (pentru syd2):

Pisicile sunt mai inofensive decât câinii. happy

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Nu, sunt de un an şi câteva zile.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cainii sunt mai altfel iti sunt loiali sunt mai jucausi, mai prietenosi bine depinde de rasa unii pot fii mai agresivi sau mai blanzi te intampina mereu cand vii acasa de la servici, scoala sarind pe tine de bucurie cum sa nu-i adori?

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Mai bine -ţi dau biscuiţi.

| Madesz a răspuns:

Nu-i adevarat. Nu toti oamenii au o asemenea parere. Csf? N-ai csf...

| RAY a răspuns:

Eu ador pisicile mai ales alea in doua picioare

| Idkidk explică (pentru RAY):

Ooo. rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns:

Mie imi plac mai mult pisicile, dar si cainii sunt adorabili. Apropo, mi-ai luat locul de pe TPU, de pui atatea intrebari? laughing

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Li se spune cei mai buni prieteni ai omului!
Probabil pentru că sunt şi uşor de dresat, dar sunt şi dintre cele mai inteligente animale de pe planetă!