| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare si vouă ca pe toate fetele și pe toți băieții ii cheamă Andrei si Andreea? M-am săturat de numele ăsta.Este cel mai comun nume. Daca întrebi pe cineva cum ar vrea să îl cheme zice că Andrei/Andreea.Ce dracu' e așa special la numele ăsta? Sunt atâtea nume frumoase.Pana si pe Smiley îl cheamă Andrei Maria,pe Carla's Dreams îl cheamă Andrei Țăruș, pe Randi îl cheamă Andrei Rodcea etc.Innebunesc când aud numele ăsta.Cred ca stiu 10000 de băieți pe care ii cheamă Andrei, 10000 de fete pe care le cheamă Andreea.Părinții lor nu puteau să le pună alt nume? Nici nu trebuie să intrebi pe cineva cum îl cheamă.Daca e băiat îl cheamă Andrei. Daca e fata o cheamă Andreea.Ce e așa greu de înțeles?laughing

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Pe cel mai bun prieten al meu il cheama Andrei. Nu stiu cum dai tu peste asa de multi. Eu cunosc foarte multi baieti cu numele Stefan si fete cu numele Bianca.

24 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Andrei... ce nume frumos. Mi-as dori si eu numele asta. Pun pariu ca oricine cu numele ala e cool, inteligent, frumos... ce sa mai, un adevarat Dumnezeu.

| Clorox a răspuns:

Am un nume fu*ked up, crede-ma, Andrei ar fi fost mult mai bine rolling on the floor

| Annabella9719 a răspuns:

Aveam in liceu o profesoara care era gravida si toti cand o intrebau ce nume pune la copil(era fata)ea zicea Andreea laughing Dintre atatea nume frumoase l-a ales tocmai pe asta.Inteleg ca pe vremuri lumea nu era asa inebunita cu nume pentru copii.Le puneau nume simple, Mihai, Georgiana, Elena etc.Eu sunt insarcinata si am incercat sa gasesc un nume potrivit pentru copilul meu(in caz ca e baiat).Dar nu ma multumea nici unul laughing noroc ca mi-a zis logodnicul meu un num care i-ar placea lui.Se pare ca si mie imi place.

| Yaesmin a răspuns (pentru Speed99):

Ți-ai dori?! Mie mi-ai spus că te cheamă Andrei si eu chiar te-am crezut.De ce m-ai mințit?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e, ai dreptate Andreea.

| Speed99 a răspuns (pentru Yaesmin):

Imi place sa mint oameni, na, ce vrei.

| Drimmero a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e cel mai comun nume.

| Yaesmin a răspuns (pentru Speed99):

Si pe Satango ai mintit-o?:| I-ai spus că te cheamă Andrei.
https://www.tpu.ro/......ce-fel-pe/

| Miru345 a răspuns:

Pe mine de exemplu ma cheama Andreea

| Speed99 a răspuns (pentru Yaesmin):

Da, adevaru' e ca spun ca ma cheama asa la toate fetele, pentru a ma adora. Ti-am spus ca-i nume de om inteligent, frumos, cool. Ca dovada, a mers si pe tine si pe ea. Vezi, măi?

| Yaesmin a răspuns (pentru Speed99):

Eu chiar am fost sincera cu tine si ți-am spus numele meu.Credeam ca o sa faci si tu la fel.Am avut încredere în tine.sadDe acum in colo nu voi mai crede ce spui.sad

| FaraNumePls a răspuns:

Pe mine mă cheamă Andrei laughing)

| Speed99 a răspuns (pentru Yaesmin):

Sa nu mai crezi, sunt o rautate de om.

| deeeaqq a răspuns:

Ce trist

| Yaesmin a răspuns (pentru GoldenZenith):

Apare si numele meu "Delia". Credeam ca am un nume rar.straight face

| GoldenZenith a răspuns (pentru Yaesmin):

Vezi procentajul in dreapta thinking Primul meu prenume e cam rar. laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru GoldenZenith):

Primul meu prenume e de 0. 0002% si al doilea de 0. 0004%.

| Yaesmin a răspuns (pentru Speed99):

Pe tine te cheamă Andrei dar nu vrei sa recunoști.Sunt 80% sigură de asta.Ti se potrivește numele ăsta.Mai ai adresa aia de email andreiasdeas@yahoo.com?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Interesant. Numele meu e destul de sus. Haios ca am intalnit pana acum doar un baiat cu acelasi nume dar nici macar o fata laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Al meu e destul de jos straight face. mă rog, primul.

| Speed99 a răspuns (pentru Yaesmin):

Oh god, adresa AIA... nu, nu o mai am de la 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Bate palma happy

| WangLouis a răspuns (pentru Yaesmin):

Ce blegomana in toata regula esti,! laughing nu sunt rea, dar imi place ca ma-i facut sa rad