| 1Hekate1 a întrebat:

Buna TPU
Stiti oamenii din Romania care se duc pe front in Afganistan nu? Fetele nu pot nu?laughing

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Ba da, pot si femeile.

3 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Si femeile pot.

| 1Hekate1 explică (pentru Dismally):

Chiaar? Cee tarelove struck

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru 1Hekate1):

Oh da, e suuuper! Să te duci în mijlocul unui război inutil, care are la bază lăcomie, conspiraţii şi imbecilitate, să stai cu frica în sân în fiecare zi, neştiind când şi cum o să mori, poate azi, poate mâine, plină de stres şi paranoie, departe de familie şi cei la care ţii, fără să-ţi poţi lua rămas bun de la ei, cu posibilitatea de a-ţi întemeia o familie, însă una chinuită, iar după ce mori, hoitul tău semi-distrus să fie transportat înapoi în ţară.
E divin.