| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Sunt fata, sunt in clasa a 7-a. Trec in clasa a opta. Eu m-am gandit bine la ce liceu as vrea sa dau si pana la urma am decis sa dau la liceul militar. Eu am auzit ca au o pegatire foarte buna cei de acolo. Eu chiar ma vad in postura aceasta si chiar mi-ar place foarte mult sa ajung acolo. Stau in Iasi, deci voi opta pentru liceul militar d ela Campulung, Suceava. Va rog sa imi spuneti daca voi credeti ca merita si etapele prin care trebuie sa treci pentru a fi primit. Dau funda pentru cel mai detaliat raspuns.

9 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Eu sunt la liceul militar big grin dă-mi mesaj pe privat dacă vrei să vorbim happy

| OnlyTheScript a răspuns (pentru FineBroAndy):

L liceul militar din Campulung? big grin

| FineBroAndy a răspuns (pentru OnlyTheScript):

La Alba happy

| OnlyTheScript a răspuns (pentru FineBroAndy):

Nu stiu ce se intampla.A aparut ca mi-ai trimis mesj dr nu l-am primit. :\

| FineBroAndy a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Ţi-am răspuns dar poate trebuie să aştepţi.

| OnlyTheScript a răspuns (pentru FineBroAndy):

Nu..nu cred ca merge. stept de 5 minute. Poti, te rog, s dai copy paste si sa imi trimiti ca raspuns, la intrebarea asta? happy

| FineBroAndy a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Păi testul psihologic a fost uşor, la proba sportivă fetele trebuie să facă flotări(2 minim parcă)şi apoi să treacă de obstacole(mers în echilibru, printre jaloane, săritul la capră-nu îmi mai amintesc bine chestiile ăstea pentru că sunt în clasa a 11-a şi am dat sportiva acum 2 ani)De camere şi restul nu ştiu ce să-ţi spun, la Câmpulung nu am fost niciodată.La liceul meu avem voie cu laptop, avem şi wi-fi big grin

| OnlyTheScript a răspuns (pentru FineBroAndy):

Ok, multumesc. Si mancarea e ieftin asa cum spun forumistii de pe aici?

| FineBroAndy a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Totul e gratis.Plăteşti doar dacă vrei să renunţi.