| andreea200092 a întrebat:

Voi in ce oras locuiti? Va place sau ati vrea in alt oras? happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

In Targu-Mures si nu l-as schimba cu alt oras

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Madrid, imi place ca nu sant tantari vara.

| Xenya a răspuns:

Locuiesc in Craiova.As vrea Bucuresti.

| Musique a răspuns:

În Arad, și chiar îmi place.
Dar tu?

| andreea200092 explică (pentru Musique):

Eu locuiesc in Fetesti (cel mai naspa oras ) laughing si in Romania m-as muta in Bucuresti sau in Timisoara, iar in afara tarii in USA Los Angeles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc in Bucuresti(si e chiar nasol acolo).
M-as muta in Germania, orasul Berlin sau Dortmund.

| TequilaLoL a răspuns:

In Bucurestii, si este un oras minunat, ca si celelalte orase. Poate ca nu este cel mai curat oras :s, dar cu siguranta are multe obiective turisticewinking parcuri frumos amenajate. kiss