| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPUvreau sa-l bat pe un coleg de scoala cu care am cateva probleme cum ar trebui sa-l abordez dati-mi cateva tactici de bataie?

Răspuns Câştigător
| Marian_Petre_1996 a răspuns:

Pai asta depinde de starea care vrei sa o aiba dupa ce il bati eu ati dau douo sfaturi unul este sa vorbesti frumos cu el pana ce te apropii de el apoi sa ai dai un pumn in maxilar, ia celanta sa ati cumperi un spray paralizant si sa ai dai in ochii apoi sa incepi sa il iei la bataie cat vrei tu.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Marian_Petre_1996):

Numai la violentă vă stă capul, românilor, altceva ce stiti sa face ti? Dar lucruri bune nu bătăi si alte violente.