| AmandytaErhan a întrebat:

vreau sa stiu am sau nu scurgeri vaginale (eliminari)?
deci deja de un an imi curge un lichid lipicios, doar de doua ori a fost intr-adevar creample dar de obicei e lichid si se usuca pe lenjerie. nu pot sa apun ca e alb cum am auzit ca zic unii,,, unele. la mine e incolor iar cand se usuca mai degraba e un pic galbui...deci ce e?

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Da sunt scurgeri vaginale, iar ele pot si si incolore si galbui depinde de organism... si de cat de dezvoltat e ( sper ca te-am ajutat) big grin Bafta mare!

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Da,sunt scurgeri vaginale...Crede-ma! Stiu cat de scarbos e! Bleach!:-&

| Simbolist a răspuns:

La ce te-ai referit cand ai spus "creample"?

| AmandytaErhan explică (pentru Simbolist):

Omg chiar ma pui sa-ti raspund...

| Simbolist a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Pai da, daca nu am inteles.Chiar nu am inteles la ce te referi.