| Eva1997 a întrebat:

Bună ziua! Cum pot să o fac pe mama mea să mă lase sa ma duc la doctor? Din iulie de când am venit din vacanță am venit cu enterocolita și tot ma doare stomacul! Îmi da pastile după ureche! Zice că mă doare de la nervi! Totuși trebuie un control, și eu zic că este de la băuturile carbogazoase, dar ea nu vrea sa ma duc ca este scump, mai ales o ecografie este 200 de lei!

3 răspunsuri:
| Maraa345 a răspuns:

Aoleuuu!
Spune-i ca esti fiica ei...
Asa mama...

| Whitte a răspuns:

Helooooo, cu trimitere de la medicul de familie nu platesti nimic. Nici ecografia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si sanatatea copilului ei nu valoreaza 200 lei?