| Eva1997 a întrebat:

Bună ziua! Tot sunt nehotărâtă în găsirea carierei potrivite pentru mine? Fac și teste de carieră dar degeaba nu găsesc nimic!

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Niciun test nu te va ajuta. Asta depinde doar de tine
De ceea ce iti place sa faci si la ce te descurci

| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti face un test daca tu nu ai habar ce vrei sa profesezi?

Trebuie sa existe ceva ce-ti place si ce te-ai vedea lucrand in viata asta, ori poate ai talent la ceva...

| Eva1997 explică:

La ce îmi place să fac nu ma descurc! Fac ce ma obliga mama mea! Tot nu am încredere în mine! Mama mea încearcă sa ma încurajeze dar nu funcționează! Am încercat și cu vecinii dar nimic! Nu reușesc cu nimeni să fiu mai încrezătoare, am încercat și cu mai mulți psihologi!