| roxy585 a întrebat:

Cam cat costa o bratara-a-prieteniei?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cam 5 lei pentru cele din ata de goblen, deoarece dau banii si pe ata. Plus munca depusa. Depinde si de model, simplu sau in V. Altele mai complexe nu prea fac, deoarece e multa munca si nu merita banii putinihappy oricum eu una fac aceste bratari doar pentru a le da cadou.

5 răspunsuri:
| stoica1 a răspuns:

1 LEU 1, 50

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Este extrem de rara, si nu se poate cumpara cu bani. (cel putin in majoritatea cazurilor)

| roxy585 explică:

Si aveti de vanzare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic maxim 5 lei. dar de obicei este vreo 2 lei fiindca de obicei sunt alea de guma si nu costa mult.

| roxy585 explică (pentru LolaLollita):

Trimite-mi si mie id-ul tau