| shookdazed a întrebat:

Cand ati avut ultima oara o întâlnire cu o fata sau baiat si cum a decurs?

7 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Ultima data cand am avut o întâlnire cu o femeie, ne-am dus la un restaurant, ne-am simțit bine, am ras mult, am vorbit f mult, apoi ne-am dat seama ca ar fi mai bine să rămânem prieteni.

| Celcestietot a răspuns:

Recent, si a decurs bine, mai avem de aflat unu' despre altul, vedem acum.

| gemeni6226 a răspuns:

Ultima oara in 10 ianuarie a fost fantastic, asa de fantastic si de super cum nu-mi aduc aminte de ani de zile sa fi fost cu cineva, numai ca ma tem ca a fost doar o ocazie si atit.Desi am mai vorbit de atunci dar nu n-i se potrivesc programele cand ne putem vedea.

| Fantaspirit a răspuns (pentru carevaescu):

De ce ați ajuns la această concluzie daca tot v-ați simțit ok împreună?

| carevaescu a răspuns (pentru Fantaspirit):

Pe scurt, eu voiam ceva serios, ea nu era pregătita.

| Fantaspirit a răspuns (pentru carevaescu):

Am înțeles happy Va fi alta cu siguranța, e bine că ști tu ce vrei de la viață și nu ești imatur.

| RAY a răspuns:

In ce scop sa fie intalnirea?