| stefan563 a întrebat:

Cand credeti ca se v-a topi toata zăpada/gheata?

Răspuns Câştigător
| ionutborcea a răspuns:

Pai de obicei se topeste pana in marite aprile pentru ca incepe primavara si va trebui pana la urma sa se topeasca pentru ca vine soarele! funda?>?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, boss.
Cand va incepe sa se incalzeasca, adica atunci cand vor fi temperaturi cu +.

| Drimmero a răspuns:

Asteapta pana-n martie si o sa fie doar mocirla.

| stefan563 explică (pentru ionutborcea):

Pai la stiri a zis ca se incalzeste asa ca cred ca intr-o saptamana sau doua se topeste. Funda pentru ca te uiti la Naruto Shippuden rolling on the floor rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns:

Cand se incalzeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin martie cel mai probabil.

| oglindasultanului a răspuns:

Care? aia de la poli? Cred ca o sa inghete mai rau, pe cat de cald este, pe atat se racestewinking