| anonim_4396 a întrebat:

Cand imi resetez telefonul imi spune sa apas pe tasta trimitere. Am u telefon garmin Asus nuvifone m10, Care este tasta asta?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| DavidMihai a răspuns:

Te-aș ajuta dacă ai face o poză atunci când îți cere acest lucru. Cel mai sigur, ca să-ți și raspund dă-mi PM (private message) pe site-ul asta. Nu găsesc nicio poză pe net cu tastatura sau ceva și ar fi mai sigur cum zic.

| OnlyTheScript a răspuns (pentru DavidMihai):

E ok, am reusit. Tasta aceea inseamna de fapt tasta de apelare (call key). L-am resetat deja. Multumesc totusi pentru ca te-ai oferit. Funda tie.