| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care la-ti face daca ati castiga la loto?

Răspuns Câştigător
| lucian_3222 a răspuns:

As incerca sa fac,, lumea,, mai buna...si ca sa fiu cinstit as incepe cu cei mai apropiati sufletului meu.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as face asigurare de viatahee hee

April
| April a răspuns:

Mi-as rezerva un bilet de avion pentru Sankt-Petersburg, orasul, dintre toate, pe care as vrea sa-l strabat la pas.

| Bacemi a răspuns:

Sa ma bucur, normal. Pentru inceput, probabil as avea grija sa achit datoriile familiei pentru a nu mai avea griji.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As iesi cu prietenii in oraslaughing As face cinste laughing

lolita
| lolita a răspuns:

M-as duce sa iau banii si nu as anunta pe nimeni daca este o suma mare, nu vreau ca sa inceapa sa-mi ceara cu imprumut laughing

| juniper a răspuns:

As tipa de bucurie, iar mama la fel, dupa care ne-am muta in alta tara, prefer America happy

| marrr a răspuns:

Mi-as pastra o parte pentru niste haine, iar restul i-as da parintilor mei pentru a face casa.

| HBK a răspuns:

I-as investi in ceva profitabil si de viitor.

| georgiana a răspuns:

M-as duce sa ii ridic.

| Marii a răspuns:

As devasta magazinele, le-as da alor sa-si plateasca ratele la banca, si daca mi-ar mai ramane tot prin magazine as pleca cu bani.laughing

| BabyPink a răspuns:

M-aş trezi, nu am eu norocul ăsta laughing

| dyanna_7195 a răspuns:

M-as duce in Hawaii laughing

| trabardie a răspuns:

M-as muta in Valencia!

| Florin_3378 a răspuns:

Daca ar fi sa castig la Loto as face o scoala de Dans STEPP si o scoala de Parkour si restul baniilor investiti in multe alte chestii marunte laughingdepinde si de cat ii premiurolling on the floor)

| мαria a răspuns:

M-as muta in America! Sa scap de Romania!

| SexyChick a răspuns:

O parte din bani i-as pune deoparte si cu restul as merge in paris la shopping :X:X