| MaraMadalina1888 a întrebat:

Care au fost cele mai rușinoase/tâmpite lucruri făcute la betie de voi? happy

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Mi-am învățat prietenii să înnoate într-un butoi cu apă, de crăciun, la -10 grade celsius.
Am vomitat la o prietenă după șifonier că n-am mai ajuns până afară.
I-am spart nasul colegului de cameră care încerca să mă trezească după o beție cruntă.
Și multe, multe altele...

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Am alergat in "costumul lui Adam" pe holurile unui hotel.

| Forneticugem a răspuns:

Am intrat cu capul in zăpada apoi am alunecat pe scări -_-

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am mirosit un sutien, dupa care l-am aruncat in spatele canapelei.
Apoi am vomitat in multe locuri.
Din fericire, a fost singura betie la care am esuat.

| Lukasssz a răspuns:

Nu beau, sorry

| Frank51 a răspuns:

Niciodată nu fac prostii când sunt amețit sau beat, sunt chiar mai plăcut si mai calm decât atunci când sunt treaz.

Singura chestie pe care mi-o amintesc, prin clasa a 11a ne-am imbatat devreme, pe la 11 dimineața, apoi am mers la oră. Am avut ghinionul ca proful să ne intrebe pe fiecare din clasă chestii din lecția curentă, si eu mă chinuiam să vorbesc si să stau serios, sincer nici in ziua de azi nu știu dacă el și-a dat seama sau nu că eram beat.

| Freya1 a răspuns:

Eu fiind fata nu consum alcool.Dar in copilărie, cand mai mergeam la un grătar sau petrecere era suficient sa gust ca ma prindea repede si in secunda doi cand simteam ca nu e ok ma retrăgeam.Dar am făcut si eu un gest, nu mai tin minte contextul dar stiu ca m-am pus in fund si am plâns si erau oameni pe lângă mine blushing

| MaraMadalina1888 explică (pentru mastadont):

Genial,m ai făcut ziua mai buna