| ღMyrunaღ a întrebat:

Care e idul de messanger a lui Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut myruna! :*
Nu avem id-ul ei din pacate.Nici nu cred ca are timp de asa ceva+ca in America messengerul nu e popular. sad De ce nu incerci sa o contactezi pe twitter, myspace, site-ul ei personal sau facebook? poate iti va citi mesajele! Bafta! :* >big grin

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu cred ca are cineva id-ul Selenei Gomez.
De obicei vedetele nu isi publica id-ul de messenger pe internet.

Toate cele bune!happy

| Aly_1795 a răspuns:

Nici eu nu cred ca are cine id Selenei dar uite pagina ei de facebook http://www.facebook.com/Selena

Sper ca te-am ajutat!

| Onutzyk a răspuns:

Draga, gandeste`te putin daca toate parasutele care sunt acum la moda si cu muciosul ala de Bieber si-ar da id`urile adev pe net, iti dai seama ca toti tembelii ca voi ar bloca messu?
Toate id`urile care se zice ca sunt a lor sunt false, sunt fc special de alte pers ca sa fc misto de voi, fraierilor loser.
Logic...chiar crezi ca o vedeta si-ar da adresa sa pe net? si-ar risca si viata...

| Andrushk_4587 a răspuns:

Asta e : selena_gomezrolling on the floor)

| elenaangela12 a răspuns:

Buna eu am gasit un id care mi-a dat si web este: sell_marie. gomez bafta cu idul sa-ti dea web!

| ExpertRO a răspuns:

100% Real

Id-ul lui Selena Goemz este selenamariegomez_av@yahoo.com

Ce interesant si eu am aflat pe Selena GOmez o cheama si Marie (scrie pe Wikipedia)

| ღMyrunaღ explică (pentru ExpertRO):

De unde stii id`ul?