| CllaraCllary a întrebat:

♥Care e materia voastra preferata?(puteti argumenta)cel mai BUN raspuns primeste FUNDAbig grin

15 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Materia mea preferata este istoria si imi mai place si geografia! Este minunat sa afli despre trecutul omenirii si despre perioadele de atunci la fel cum este minunat sa afli detalii despre planeta noastra carte mereu au fost si vor fi fascinante!

Numai bine!

| LonelyLoner92 a răspuns:

My favourite subject is english, because its the most important language in the world.

| MrSpooky a răspuns:

Mie imi place englezatongue E o limba de care ai nevoie daca vrei sa ajungi in tari straine...si e distractiva zic eu

| andreyghost a răspuns:

Materia mea preferata este istoria deoarece este absolut fantastic sa stii cum au trait oamenii de atunci si sa afli ce formatii de razboi foloseau si cu cine se razboiau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul.(cand jucam fotbal, nu cand ne pune sa alergam)

| Libelle a răspuns:

La suprafata Romana/literatura, in adanc desenul.

| Alyra a răspuns:

Bună!
Materia mea preferată este... De fapt, n-am de unde alege. Sunt prea multe materii, dar mie nu-mi place niciuna.
Urăsc școala...
Tu ai vreo materie preferată? big grin

| CllaraCllary explică (pentru Alyra):

Da,da,dabig grinwinkingrolling on the floor

| Alyra a răspuns (pentru CllaraCllary):

Da? laughing
Care anume?

| CllaraCllary explică (pentru Alyra):

Gichi!

| Alyra a răspuns (pentru CllaraCllary):

Hmm, sincer n-am idee. puppy dog eyes

| CllaraCllary explică (pentru Alyra):

Engleza

| Alyra a răspuns (pentru CllaraCllary):

Aha... dar nu știu de ce vă place la toți engleza laughing

| CllaraCllary explică (pentru Alyra):

Ai dat un semn... engleza e tare tare tare tare tare tare tare tare

| AndyAndrey35 a răspuns:

Matematica nu la socotit ca metode, a si ca arta stintifiic, desen, muzica big grin