| monicaaa17 a întrebat:

Care e sportul vostru favorit? Ce sporturi practicați?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înotul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jogging-ul. E sportul prin care arzi cel mai repede calorii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îmi place dansul sportiv si patinajul artistic, proba de perechi.

| Jus7t a răspuns:

Să mă antrenez la sacul de box. I liked it. I was good at it. And I was really...i was alive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul... Am pierdut biletul din cauza celor de la Barcelona sad
Sper sa fie demis antrenorul barsei

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu antrenorul este de vina acolo ci lipsa mare de valoare, bine, nici Setien ala nu e vreo scula de antrenor, dar totusi barca n-are mijloc, apararea e varza, iar atacul sta in Leonel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da multi mari jucători s-au retras cum era de ex iniesta și mulți alții. Și Espanyol era în grupele Europa league și acum o ajuns sa retrogradeze după 27 de ani. Mă așteptam să le de-a 3-0 minim da Barcelona nu prea mai joaca fotbal nu cred că va câștiga campionatul da nici champions league mai bună că ea mi se pare Atalanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Powerlifting sau orice sport in care e necesara puterea sau explozia.
Îmi place să mă forțez până tremura toți mușchii pe mine. E o metoda buna de a scăpa de stres.

| Anonima163333 a răspuns:

Pana la 10 ani am facut inot, dar nu de performanta.
Momentan imi place voleiul, deoarece il faceam la scoala.

| Bruno92 a răspuns:

Ping pong