| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

| scrisoarededragoste explică (pentru caramela):

Foarte frumos. E de apreciat cum o mămică grijulie doreşte ce este mai bun pentru copilaşii ei.

Multă sănătate vă doresc şi Domnul să vă binecuvânteze pas cu pas şi zi de zi.

Sper din tot sufletul să vă vedeţi nepoţeii. Cât despre fiul dumneavoastră aşa sunt toţi băieţii trebuie să se sature de copilărie ca să fie pregăţiţi de căznicie.

E foarte bine la mama acasă. Mmm câte bunătăţi şi mai câte face mămica. Mi-e dor de acasă!

| caramela a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult pentru aprecierelove struck asta e rolul mamei pe PAMANT! sa aiba grija de sot si de puisorii eilove strucklove struck daca ei sunt sanatosi si fericiti, atunci si eu ca mama ma bucur si ma hranesc cu fericirea lor.
Sanatate multa si dorinte implinitehappy

| scrisoarededragoste explică (pentru caramela):

Cu multă plăcere. Şi eu vă mulţumesc de asemenea!

119 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ajung sofer pe camion sau autotren dupa ce termin scoala de soferi.

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Mult succes îţi doresc.

Cât despre justificare este clar că ai fost dezamăgit total de o fostă prietenă/logodnică. Îmi pare rău, dar niciodată nu trebuie să spui niciodată!

| mgtow a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Poate o sa treci si tu prin multe probleme in viata si dupa aia imi dai dreptate, depinde de fiecare in ce circumstante ajunge.

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Am trecut stai liniştit. Dreptate ţi-am dat deja, doar te-am sfătuit că niciodată să nu spui niciodată!

Depinde de caracterul fiecăruia. Că dacă erai unul căruia să nu-ţi pese mergeai mai departe dând cu şutul trecutului.

| mgtow a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Prezentul e destul de crud ca sa mai pot sterge un trecut problematic la capitolul relatie. Mi-am dat seama ca singuratatea e unica solutie care o mai am.

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Şi totuşi ai putea cunoaşte o altfel de dragoste, una dintre cele mai frumoase posibile. Priveşte doar:

http://www.youtube.com/watch?v=M-Q7hOxquyo

O seară plăcută.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca soferia imi tine locul unei femei asa zic eu, nu o sa stau mult pe ganduri ca ma inseala partenera si conducand am alte griji (nu mai cred in femei deloc).

| IMC90 a răspuns (pentru mgtow):

Esti mandria siteului happy Doar esti in top big grin
Eu as zice sa ne reprezinti dpdv legal, vorbeste cu Tenita... poate aranjeaza ceva rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru IMC90):

Mai sa fie, vedem ce ne rezerva viitorul in TPU.

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

La întrebările mele nu vreau conflicte. Aşa că te-aş sfătui să te muţi în altă parte. Ai ceva de spus cuiva? Există şi privatul.

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Sper ca glumesti laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Nu,chiar deloc. Subiect încheiat!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Cred ca iti dai cam multa importanta tongue

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Iar eu cred că trebuie să faci nani. Somn uşor copile!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Esti femeie sau barbat?
Daca esti femeie, vin imediatbatting eyelashes Daca esti barbat, iti trimit o scandura rolling on the floor

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Lol... Nu contează ce sunt, cine sunt şi de unde sunt. Nu te priveşte pe tine!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Acum cine a depasit ora de culcare? laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Cine întreabă.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sa am curaj sa inving timiditatea atunci cand vorbesc cu baiatul pe care il plachee heebig grin

| scrisoarededragoste explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Părerea mea este că o fată e mult mai frumoasă când se înroşeşte în obrăjori şi te priveşte cu timiditate, decât o fată care vine la tine şi te trage de mânecă.

Timpul le va rezolva pe toate!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Sa fiu sotia lui Neptun/Poseidon=zeul marii.

| scrisoarededragoste explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Te aşteptăm în Croaziera noastră de lux, dar să ştii că te băgăm la plată, nimic nu-i gratis.

Cât despre dorinţa ta te-aş întreba de ce ai facut acestă alegere? De ce Neptun şi nu altul?!

| Woodenpints91 a răspuns:

O bere rece.
Pentru că mi-e lene sa mă duc să-mi iau singur.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Nu eşti deloc pretenţios. O seară plăcută.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Nu prea am nicio mare dorinţă. Dacă mi-aş fi dorit ceva foarte mult,mi-o îndeplineam singur până acum,dar simplul fapt că n-am făcut-o, denotă că nu mi-am dorit nimic destul de mult.
Şi dacă e vorba de dorinţe din aria fantasy, îmi doresc nemurirea. Nu de alta, dar să nu mai am grijă să-mi hranesc organismul, şi asta fără să mor de foame.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

E vorba de orice dorinţă. "Nemurirea" hmm, eu mă gândesc cum ar fi să fim toţi aşa, cred că ne-am plictisi unii de ceilalţi.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Nu,dar nu vreau să fie toţi aşa. Vreau să fiu doar eu nemuritor, voi să vă trăiţi veacul şi eu să vă îngrop thinking

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Egoist mai eşti! Nu-ţi convine să-ţi risipeşti toată veşnicia îngropând oameni.

Şi când vei rămâne doar tu singur, ce vei face?!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Voi face ce vreau laughing. Atunci, nu o să-mi mai spună nimeni nimic, nu-mi mai interzice nimeni nimic. Oricum nu-s genul care să se plictisească atunci când este singur, mereu găsesc ceva interesant de făcut.

| Xtadelo a răspuns (pentru Woodenpints91):

Hmmm... buna alegere! Imi place dorinta asta a ta. happy

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Interesant. Într-o lume pustie, un suflet singur, făcând ceea ce vrea...hmm. Rămân la concluzia mea: vei muri de plictiseală tu şi singurătatea.

| scrisoarededragoste explică (pentru Xtadelo):

Acum m-am lămurit! (răspunsul este şi pentru @Woodenpints91) Voi v-aţi pus de acord să vă omorâţi plictiseala amândoi într-o lume pustie, fără fiinţe.

Ok, atunci nu mai discut nimic.

P.S. Mult succes la îngropat oameni! laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

[-x
El cu treaba lui, eu cu ea mea.
P.S. Eu nu ingrop oameni! laughingdevil

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

De ce m-aş plictisi într-o lume unde pot face absolut tot ce vreau eu?

| scrisoarededragoste explică (pentru Xtadelo):

Ok. Mă gândeam doar că m-aţi tras pe sfoară şi v-aţi pus de acord să trăiţi doar voi o veşnicie.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Oare ce poţi face de unul singur într-o lume pustie?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Pot face orice. Oricum, mă plictisesc mai repede când sunt înconjurat de oameni, decât atunci când sunt singur.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Eşti a doua persoană care o aud spunând acest lucru. Mai am eu un amic.

| venusdoom a răspuns:

Sa fiu o persoana normala...

| scrisoarededragoste explică (pentru venusdoom):

Şi de ce nu eşti o persoană normală?

O seară plăcută îţi doresc.

| venusdoom a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Poate ca daca ai sta in preajma mea o jumatate de ora ti ai da seama.

Asemenea.

| scrisoarededragoste explică (pentru venusdoom):

Aş încera să stau în preajma ta să văd ce-ar fi atât de anormal. Cu siguranţă mi-ar face plăcere.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să călătoresc ani de zile pe mare, să nu mai pun niciodată piciorul pe pământ(poate doar arareori!)

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Ar fi ceva, hai că de mâncat mănânci peşte, dar de băut? Ce vei bea? Că apa sărată nu se poate bea.

| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Hei, stai, că n-am de gând să călătoresc cu pluta! Mie imi plac vapoarele...iar acolo sunt conditii de trai, destul de decente.

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Atunci o croazieră ar fi perfectă. Ceva de genul poate:

http://www.google.com/......tp?/imgres

| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Vai, mă omori cu zile! Mă faci să plec de pe acum laughing!

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Mă bucur că am făcut o alegere bună. Lipsa banilor ne ucide pe toţi; aş veni şi eu chiar acum cu tine în croazieră.

| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

E loc suficient.Vino.

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Vin! Îmi place să călătoresc. Deci până la urmă vei suporta tu toate cheltuielile?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum? Să ajung acasă, in pătucul meu. Daca m-as putea "teleporta", oh ce bine ar fi, dar mai am două ore de mers până ajung. Si mi-s asa obosită că-mi vine sa dorm in clipa asta, acum, aici.

| W3R4 a răspuns:

Sa se mute mai multi copii, la mine la bloc, ca tare singura sunt! sad

| scrisoarededragoste explică (pentru W3R4):

Păcat,e urât să copilăreşti singur. Eu am atâtea amintiri din copilărie.Şi acum îmi amintesc când ieşeam pe la poartă şi mă jucam raţele şi vânătorii, castelul, pititea, fotbal etc. Ce nu aş da să mai fiu pentru o zi copil! Da, dulci amintiri... În schimb în ziua de astăzi nimic nu mai este frumos. Toţi copiii cu PC-ul în braţe.

| W3R4 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

La inceput erau foarte multi, peste 20, dar uite ca unii s-au mai marit si, vorba ta, numa' cu PC-ul in brate, iar altii sau mutat!
Nu mai e nimeni! Acum abia astept sa incep liceul, sa-mi fac prieteni noi...mereu fug de singuratate! sad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru W3R4):

Nu vrei să vin eu?

| W3R4 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vii tu tocmai din Bucuresti? tongue

| scrisoarededragoste explică (pentru W3R4):

E bine că eşti obtimistă. Aşa să faci mereu, fugi de singurătate!

| Anonima264 a răspuns:

Sa devin cantareata deoarece imi place sa cant!

| scrisoarededragoste explică (pentru Anonima264):

Frumos,dar de la a plăcea până a face e cale lungă. Ar trebui să munceşti mult să faci canto pentru aţi modela vocea, pentru a o lucra...

Baftă!

| Anonima264 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Mersi!
Bafta si la dorinta ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tac, pentru ca sa fiu singur ca stanca in genuni.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Tăcerea este de aur. Ştii cum se spune: vorbeşte puţin, ascultă mult şi niciodată nu vei greşi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am noroc in viata.Toate lucrurile bune vin cu elhee hee.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Credinţă,sănătate şi noroc. Eu sunt de acestă părere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Sanatatea tine si ea,intr-o foarte mare masura, de noroc, de aceea nu am mentionat nimic de ea si am preferat sa spun ca "toate lucrurile bune vin odata cu el(norocul)". Credinta, in schimb, tine de noi.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Îmi place finalul. Eşti realist/ă.

Vise plăcute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... nu am doar o dorinta. Dar as vrea mult o chitara electrica (cu chitara clasica pe care deja o am, nu pot sa cant genul de muzica pe care l-am ales), sa imi intalnesc trupele favorite (Ghost, Metallica) si deocamdata astea sunt principale happy

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi plac trupele, dar dorinţa de aţi cumpăra o chitară nu-i rea. Baftă!

| Gogu06 a răspuns:

Sa ma insor cu actuala prietena laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru Gogu06):

Foarte frumos ceea ce spui tu acolo. Dacă ţi se va îndeplini vreau să mă anunţi, să fiu prima care vă urează casă de piatră!

| a răspuns:

Hey! Cea mai mare dorinta a mea...chiar nu m-am gandit la asta...hee heecred ca ar fi sa se mute cel mai bun prieten al meu la mine in oras si la mine la scoala, si sa stau non-stop cu el. Imi face placere sa vorbesc cu el love struckdar nu e apoape de mine. Si am mare nevoie de el love struck. Am sta impreuna mereu. Ne-am intelege super bine love struck! Si poate, am fi cei mai buni prieteni pentru totdeauna, si poate poate, am forma si un cuplu love struck. Visehee hee love struck frumos sa devina realitate love struck. Fundita big grin?

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

M-a durut faptul că ai încheiat cu "Fundiţă?".

Cât despre răspunsul dat...
Tu deja îl placi. Acea persoană pentru tine nu mai este "cel mai bun prieten". Deja îl priveşti altfel. Te-ai întrebat oare dacă şi el simte mai mult pentru tine?

Nu ai de unde să ştii că timpul petrecut împreună vă va crea amintiri frumoase. E doar o prietenie pe net. Când veţi fi faţă în faţă poate va spune: "nu-mi place comportamentul tău." Ce vei face?

P.S. Foloseşti prea multe emoticoane. Încearcă să le diminuieşti, faci rău site-ului.

O seară plăcută!

| a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Scuze pentru acel 'sfarsit' ...Si da, m-am intrebat daca simte si el la fel pentru mine, dar nu am gasit niciodata un raspuns care sa ma linisteasca. Dar am realizat si singura ca mai bine prieteni decat o relatie de scurta durata care sa se termine urat. Si am tot incercat sa nu ma atasez asa mult de el, dar nu am reusit! Stiu si singura ca e posibil sa nu ma mai placa (ca prietena) daca ma cunoaste personal, dar nu i-am ascuns nimic niciodata, mereu am fost sincera, si el mereu a pus pret pe chestia astahee hee. In fine...eu una nu as putea sa recunosc ca il vad mai mult decat ca pe 'cel mai bun prieten'. Si multumesc, la fel si tie, o seara placuta happy!

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

De această dată sunt acceptate scuzele. Mă bucur că te înţelegi bine cu al tău amic virtual, dar ai grijă...

Vise plăcute!

| a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult!

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

Cu multă plăcere.

| LetMeHelp a răspuns:

Parintii mei sa nu moara niciodata (asta pana cand imi vine si mie randul) pentru ca ei imi ofera mie fericirea necesara! Ei imi stiu mie toate secretele mai ales mama..Stiu ca acum, fiind matur ar trebui sa nu fiu asa.dar...ce sa fac. daca am avut parte de niste parinti care i-au pasat de mine.

| scrisoarededragoste explică (pentru LetMeHelp):

Minunată dorinţă. Se vede că ai o strânsă legătură cu părinţii tăi, ceea ce este frumos. Mă bucur că există comunicare, asta este cel mai important într-o familie. Felicitări!

Toţi ne-am dori să avem o veşnicie părinţii lângă noi, dar din păcate nu este posibil.

| LetMeHelp a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc pentru aprecieri! happy Stiu ca nu este posibil de aceea este cea mai mare dorinta a mea.Ei au avut grija de mine de mic copil si mi se pare de asteptat sa ii iubesc, sa ii respect si sa existe comunicare intre noi.
Sunt dezamagit cand vad unii copii care nu dau nicio importanta parintilor si ii iau in ras(celor care nu merita)...pana la urma mama putea sa faca avort si el nu mai putea exista...totusi!

| scrisoarededragoste explică (pentru LetMeHelp):

Da ai dreptate. Unuii chiar nu ştiu să preţuiască lucrurile, fiinţele importante din viaţa lor.

Trist, dar adevărat!

| florinmarius20 a răspuns:

Daca exista cu adevarat, Dumnezeu sa faca totul perfect adica sa renunte la blesteme si sa ne ia pe toti in Rai.

| Alishia a răspuns:

Dorinta mea este sa ma trezesc o data la realitate, sa fiu in stare sa schimb greselile pe care le-am facut deoarece imi e ciuda cand ma gandesc ca unele lucruri le puteam evita.

| scrisoarededragoste explică (pentru Alishia):

Aşa se întâmplă oricărei persoane. Ajungem să regretăm greşelile făcute, privim în trecut şi parcă am dori să mai schimbăm ceva, iar în final ne dăm seama că posibilitatea de a schimba trecutul este 0, 0000... %

Ţi-aş îndrepta privirile spre acest blog.

http://scrisoarededragoste.blog.com/

Vei descoperi întâmplări adevărate din viaţa unor persoane. Sper să înveţi ceva frumos urmărindu-l şi citindu-l.

Trezeşte-te la realitate astăzi, mâine nu se ştie ce va fi. Mult succes!

| scrisoarededragoste explică:

Nu-ţi place pentru că nu ştii să o trăieşti cu-adevărat. Nu trebuie să gândeşti aşa. Moartea nu este o soluţie, ci o cale mai uşoară să scapi de "chinul" de pe pământ ca să ajungi să trăieşti adevăratul chin al infernului...

O dupamiază plăcută îţi doresc şi gânduri paşnice.

| scrisoarededragoste explică:

Mă bucur că ai ajuns acasă cu bine. Cât despre răspunsul dat Kimmiei nu a fost atât de frumos. Nu trebuie să fi atât de mirată doar pentru faptul că o fată e foarte timidă. Nu este nimic anormal sau urât în aşa ceva. Timiditatea nu e ceva de râs şi nici de plâns, e ceva natural şi frumos. Nu trebuie să discriminăm persoanele timide. Nu-mi spune mie că tu nu ai fost timidă niciodată!

Şi ţi-ar fi plăcut să fi bârfită într-un sat? Nu cred. Satul e mic şi tot ceea ce faci sau zici vor ştie şi persoanele de la capătul celălalt al satului. Nu e chiar atât de frumos să nu saluţi o persoană care o cunoşti. Nu mor de oftică, doar că vor spune: "nu a fost educată, ce să-i faci?" Şi pe cine vei răni aici? Pe mama ta.

Măcar persoanele în vârstă le saluţi...ok ce să zic.

O dupamiază plăcută.

| leftside a răspuns:

Sa ia Dinamo liga campionilor laughing cred ca nu se va implini niciodata.

| scrisoarededragoste explică (pentru leftside):

Ar fi ceva...nu ştii niciodată de unde sare iepurele.

| Filipjack a răspuns:

Dorinte la infinit. Astfel voi avea tot ce vreau oricand vreau.

| scrisoarededragoste explică (pentru Filipjack):

O dorinţă multiplicată. E ceva.

O dupamiază plăcută.

| silvipisicutza a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea? Hmm... sa nu mor virginalaughing ( Iar prin asta nu ma refer sa mi-a trag doar asa cami vine mie la nesfarsit, vreau sa zic sa aiba si roadehee hee

| Kazumi a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea este sa ajung la "Jocurile Olimpice" peste 4-8 ani.Sa fiu prima care ia aurul la spada-scrima.

| scrisoarededragoste explică (pentru Kazumi):

Frumooos! Sper să aud peste câţiva ani că ai câştigat aurul. România se mândreşte cu asfel de persoane.

Mult, mult succes şi multă sănătate îţi doresc!

| oo4099 a răspuns:

Dorinta cea mai mare? Sa nu mai fiu asa singurasad

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

În ce sens eşti singură? Ce-ţi lipseşte pentru a umple golul singurătăţii?

| oo4099 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Imi lipsesc prietenii....nu am cu cine sa vorbesc.Simt ca pot avea incredere numai in mine si mie teama sa fac ceea ce imi spune inima, deoarece nu am pe nimeni care sa ma incurajeze.Ma inteleg foarte bine cu parintii, dar nici nu pot sa le spun lor toate "prostiile"mele de adolescenta...m-as simti putin penibil.Mi-ar placea sa am o persoara careia sa ii pot spune orice imi trece prin gand fara sa fiu judecata si sa pastreze tot ce ii spun ca si cum ar fi propriul sau secret.

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

Te-aş sfătui să o laşi pe mama ta să-ţi fie cea mai bună prietenă. Ea nu-ţi va fura iubitul, nu te va vorbi pe la spate, nu va profita de tine, nu-ţi va vorbi urât, te va înţelege cu adevărat şi-ţi va da sfaturi bune de viitor.

Mult succes!

| oo4099 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult pentru sfat!
Apreciez!

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

Cu multă plăcere. O seară plăcută!

| ChloeCupcake a răspuns:

As vrea ca Guvernatorul American de la Ambasada SUA din Romania sa ne afirme actele pentru a primi viza si sa ma mut mai repede in America sa-mi revad tatal. happy

| scrisoarededragoste explică (pentru ChloeCupcake):

Sper să vă aprobe actele cât mai curând. Vă doresc de pe acum un drum bun şi liniştit.

O dupamiază plăcută.

| Kimmiii a răspuns:

Sa nu mai fiu asa de timida. Cand ma duc undeva mi-e rusine. Si la mine in sathappy.

| scrisoarededragoste explică (pentru Kimmiii):

Timiditatea este ceva normal pentru fetele de la ţară. Este şi ceva frumos pentru unele persoane. Unuii băieţi preferă să vădă o fată înroşindu-se în obraji decât una care i-ar trage de mânecă...

O dupamiază plăcută.

| DincoloDeNori a răspuns:

Dorinta mea ar fi sa ajung maine cu bine in Romania, fara probleme, si acolo sa inceapa scoala; x... Sa imi revad colegi si... colegele thinking Dar colegele din alte clase, nu din a mea x_X

| scrisoarededragoste explică (pentru DincoloDeNori):

Eşti în ţări străine? Sper să ajungi cu bine, călătorie plăcută îţi doresc!

Va începe şcoala pe 17. Mai ai puţină răbdare.

| lovelala a răspuns:

Vreau un bischon ca ala nu creste big grin chiar daca mai am un caine (ala din poza) mai vreau unu ..si sa nu moara nimeni niciodata de fapt doar dusmanii :d laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru lovelala):

Frumos căţelul tău.Prima dorinţă se poate îndeplini, nu-i ceva imposibil, dar a doua dorinţă e ceva mai mult decât imposibil.

O dupamiază plăcută.