| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

119 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

O bere rece.
Pentru că mi-e lene sa mă duc să-mi iau singur.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Nu eşti deloc pretenţios. O seară plăcută.

| Gogu06 a răspuns:

Sa ma insor cu actuala prietena laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Nu prea am nicio mare dorinţă. Dacă mi-aş fi dorit ceva foarte mult,mi-o îndeplineam singur până acum,dar simplul fapt că n-am făcut-o, denotă că nu mi-am dorit nimic destul de mult.
Şi dacă e vorba de dorinţe din aria fantasy, îmi doresc nemurirea. Nu de alta, dar să nu mai am grijă să-mi hranesc organismul, şi asta fără să mor de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tac, pentru ca sa fiu singur ca stanca in genuni.

| leftside a răspuns:

Sa ia Dinamo liga campionilor laughing cred ca nu se va implini niciodata.

| W3R4 a răspuns:

Sa se mute mai multi copii, la mine la bloc, ca tare singura sunt! sad

| LetMeHelp a răspuns:

Parintii mei sa nu moara niciodata (asta pana cand imi vine si mie randul) pentru ca ei imi ofera mie fericirea necesara! Ei imi stiu mie toate secretele mai ales mama..Stiu ca acum, fiind matur ar trebui sa nu fiu asa.dar...ce sa fac. daca am avut parte de niste parinti care i-au pasat de mine.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sa am curaj sa inving timiditatea atunci cand vorbesc cu baiatul pe care il plachee heebig grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să călătoresc ani de zile pe mare, să nu mai pun niciodată piciorul pe pământ(poate doar arareori!)

| DincoloDeNori a răspuns:

Dorinta mea ar fi sa ajung maine cu bine in Romania, fara probleme, si acolo sa inceapa scoala; x... Sa imi revad colegi si... colegele thinking Dar colegele din alte clase, nu din a mea x_X

| scrisoarededragoste explică (pentru Gogu06):

Foarte frumos ceea ce spui tu acolo. Dacă ţi se va îndeplini vreau să mă anunţi, să fiu prima care vă urează casă de piatră!

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

E vorba de orice dorinţă. "Nemurirea" hmm, eu mă gândesc cum ar fi să fim toţi aşa, cred că ne-am plictisi unii de ceilalţi.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Tăcerea este de aur. Ştii cum se spune: vorbeşte puţin, ascultă mult şi niciodată nu vei greşi.

| scrisoarededragoste explică (pentru leftside):

Ar fi ceva...nu ştii niciodată de unde sare iepurele.

| scrisoarededragoste explică (pentru W3R4):

Păcat,e urât să copilăreşti singur. Eu am atâtea amintiri din copilărie.Şi acum îmi amintesc când ieşeam pe la poartă şi mă jucam raţele şi vânătorii, castelul, pititea, fotbal etc. Ce nu aş da să mai fiu pentru o zi copil! Da, dulci amintiri... În schimb în ziua de astăzi nimic nu mai este frumos. Toţi copiii cu PC-ul în braţe.

| scrisoarededragoste explică (pentru LetMeHelp):

Minunată dorinţă. Se vede că ai o strânsă legătură cu părinţii tăi, ceea ce este frumos. Mă bucur că există comunicare, asta este cel mai important într-o familie. Felicitări!

Toţi ne-am dori să avem o veşnicie părinţii lângă noi, dar din păcate nu este posibil.

| scrisoarededragoste explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Părerea mea este că o fată e mult mai frumoasă când se înroşeşte în obrăjori şi te priveşte cu timiditate, decât o fată care vine la tine şi te trage de mânecă.

Timpul le va rezolva pe toate!

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Ar fi ceva, hai că de mâncat mănânci peşte, dar de băut? Ce vei bea? Că apa sărată nu se poate bea.

| scrisoarededragoste explică (pentru DincoloDeNori):

Eşti în ţări străine? Sper să ajungi cu bine, călătorie plăcută îţi doresc!

Va începe şcoala pe 17. Mai ai puţină răbdare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Hei, stai, că n-am de gând să călătoresc cu pluta! Mie imi plac vapoarele...iar acolo sunt conditii de trai, destul de decente.

| scrisoarededragoste explică (pentru caramela):

Foarte frumos. E de apreciat cum o mămică grijulie doreşte ce este mai bun pentru copilaşii ei.

Multă sănătate vă doresc şi Domnul să vă binecuvânteze pas cu pas şi zi de zi.

Sper din tot sufletul să vă vedeţi nepoţeii. Cât despre fiul dumneavoastră aşa sunt toţi băieţii trebuie să se sature de copilărie ca să fie pregăţiţi de căznicie.

E foarte bine la mama acasă. Mmm câte bunătăţi şi mai câte face mămica. Mi-e dor de acasă!

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Atunci o croazieră ar fi perfectă. Ceva de genul poate:

http://www.google.com/......tp?/imgres

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Vai, mă omori cu zile! Mă faci să plec de pe acum laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Da.

| mgtow a răspuns:

Sa ajung sofer pe camion sau autotren dupa ce termin scoala de soferi.

caramela
| caramela a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult pentru aprecierelove struck asta e rolul mamei pe PAMANT! sa aiba grija de sot si de puisorii eilove strucklove struck daca ei sunt sanatosi si fericiti, atunci si eu ca mama ma bucur si ma hranesc cu fericirea lor.
Sanatate multa si dorinte implinitehappy

| W3R4 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

La inceput erau foarte multi, peste 20, dar uite ca unii s-au mai marit si, vorba ta, numa' cu PC-ul in brate, iar altii sau mutat!
Nu mai e nimeni! Acum abia astept sa incep liceul, sa-mi fac prieteni noi...mereu fug de singuratate! sad

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Nu,dar nu vreau să fie toţi aşa. Vreau să fiu doar eu nemuritor, voi să vă trăiţi veacul şi eu să vă îngrop thinking

| mgtow a răspuns:

Pentru ca soferia imi tine locul unei femei asa zic eu, nu o sa stau mult pe ganduri ca ma inseala partenera si conducand am alte griji (nu mai cred in femei deloc).