| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

119 răspunsuri:
| Băă_Ada_1998 a răspuns:

Sa fiu cu persoana pe care o iubesc :X E departe de mine sad Speram ca distanta sa nu mai existe happy

| scrisoarededragoste explică (pentru Băă_Ada_1998):

Distanţa poate despărţi doar două corpuri, nu şi două suflete!

| Biibiiana a răspuns:

Să împlinesc odată 18 ani, să gat şcoala, apoi să merg în SUA! (ăsta e visul meu.)

| scrisoarededragoste explică (pentru Biibiiana):

Mai bine ai învăţa să scrii corect, iar după aceea ai pleca liniştită în ţările calde.

O dupamiază plăcută.

| RoXyJuCaUs a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea e aceea de a face ocolul lumi cu bicicletawinking...[pentru ca mi se pare un lucru fantasticlove struck

| scrisoarededragoste explică (pentru RoXyJuCaUs):

Foarte frumos. Eu l-aş face cu rolele. Vrei să-ţi ţin companie?

Vise plăcute.