| anonim_4396 a întrebat:

Care este id-ul lui LeLe?

14 răspunsuri:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Permite`mi sa intreb: Cine`i ''LeLe''?!straight face

| EvangelineDS a răspuns:

Vedetele nu au id

| Sophie90 a răspuns:

Normal ca vedetele au id dar doar pentru prieteni mai apropiati... daca ar sti toate fetele id-u lui iti dai seama ca ar avea o lista f. mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lele nu are id... te asigur eu...pentru ca stiu foarte bine :d

| alyna_4250 a răspuns:

Are id fata mea da nu pot sa il public stai u lin ca are il cuntongue A fost fstu meu gg :laughing E var cu un baiat alberto:X Care sta pe la liberty center sector5 daca vrei id unora dintre ei ia id meu si til dau pe mess: fata_din_vis_alina funda?

| fitzebibi a răspuns:

Are id,dar nu cu numele Lele,adica numele lui de scena,ca noi asta cautam pe google si nu gasim, ci cu numele lui real, Robert.Eu il am si mi-a dat accept, id e roberto_01_brunetu! funda? el e, iti garantez!

| robert13 a răspuns:

Buna andreea cred ca te cheama id meu este roberto_01_brunetu am vazut intrebarea ta pe TPU m-am bagat si eu pe el ca sa-ti spun daca esti o mare fana de-a mea te pup pa si asa nu prea am multi prin lista intru ca de 3 ori pe saptamana

| rObErTo_9307 a răspuns:

Copii... nu's LeLe laughing calmati'vawinking robert13 taci dracul de lesinatu' dracul, copil fara nici un viitor! happy ( nu imi pun mintea cu copii de 15 ani )

| anutasmechera a răspuns:

Eu al am pe cel adevarat si nu glumesc robi_lele dar nu mi-a dat add inca maine sigur imi da

| andreealele a răspuns:

Mai fetelor nu va mai certati...deci in primul rand lele are id.in alm 2-lea rand eu sunt verisoara lui... si credeti-ma ca l-ati capiat de cap.toata lumea vrea idu lui.lasati-l doamne iarta-ma in pace

| AnkaMusSic a răspuns:

Lele e cu mine in clasa la scoala si eu stiu cele mai multe chesti despre el! nu are id... e adeverat.dc? pentru. ca... vedeti povestea vietii lui si dati-va seama de ce nu are id

| AnkaMusSic a răspuns (pentru robert13):

Hai mincinosule! ca nu esti tu lele bocciule! el nu are id da sa mai aiba si TPU!

| rebeqa a răspuns:

Nu are id fetele melewinking

| Elena_NICOLETA_1997 a răspuns:

Nustie cineva care este id a lui lele?
va rog frumos!