| Mayar a întrebat:

Care este ultima minciuna pe care ai spus-o?

[Nu suntem la sectiunea Trivia/Amuzante! Orice postare neadecvata va fi 'rasplatita' pe masura.winking
Daca nu vrei sa dai un raspuns la subiect, abtine-te!]

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Ultima minciuna cred ca a fost azi:
Stau pe TPU ca de obicei, cand intra maica-mea in casa, ( bag repede tableta sub perna):
-Ce faci, iar te joci pe tableta?
-Cica tableta, unde vezi tu tableta? big grin

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dar nu m-am luat de tantii aia, ea s-a luat de mine."

| Doub a răspuns:

"-Esti bine?
-Siiigur ca sunt."

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

De ce nu te simti bine?

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Asta s-a intamplat ieri.

Acum sunt bine.happy

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Sigur?

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Da, multumesc de grija!happy

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Oricand! love struck
Si daca o sa ai nevoie sa vorbesti cu cineva, voi fi aici sa te ajut!

| Mayar explică (pentru Croampa):

rolling on the floor))

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Uaaau, multumesc.happy

| drogh a răspuns:

Ultima minciuna?
De maine ma apuc sa invat, frate!laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pai... Acum cateva ore: : "Nu am mancat dulciuri azi!"

| Mayar explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

hee hee

| Salahadin73 a răspuns:

" Esti una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am vazut. Scuze, sunt mai timid de obicei si nu-mi sta in fire, dar trebuia sa o spun".

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Mi-e rusine sa zic dar cine ma stie, am luat ultimul loc la un concurs big grin olimpiada si parintilor nu le-am spus adevarul pe ce loc m-am plasat.M-am simtit atit de prost citeva zile in cit nu am putut spune nici surorilor. Eu mereu sa starui din tot raul, problemele necazurile sa gasesc ceva pozitiv ca pe urma sa nu-mi para rau de ceea ce am facut.Am zis ca am sa invat m-ai staruitor si mai bine ca pe urma sa am succese m-ai bune.Cred ca peste ani am sa le spun insa atunci am sa ma rid cu pofta de neghiobia mea o sa fie o amintire frumoasa.big grin

| Mayar explică (pentru Mariapetrupanainte):

E bine ca gandesti asa. O sa ai parte si de lucruri placute, si de neplacute, insa conteaza ca stii cum sa le 'primesti'. Iti urez tot ce e bun!winking

| AirănMeidăn a răspuns:

"-Uita ce am zis azi, bine?
-Da"

| 愛日本 a răspuns:

''Mi-a fost dor de tine''

| DeathIncarnate a răspuns:

"-TATA intru in BAC"challenge accepted