| DeeaMusicDeea a întrebat:

Care este visul vostru? happy Toti avem vise, FUNDA celui care imi ghiceste visul

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Visul meu e sa ma pot teleporta big grin
Glumesc, am multe vise. Dar cred ca ar trebui sa il pomenesc pe cel care are lagatura cu intreaga planeta : visul ca oamenii sa isi deschida ochii si sa vada ce prapad fac! In oceane, sunt multe insule, printre care una cat franta si cealalta de 2 ori cat statu ltexas, numai din porcarii aruncat de plastic. Animalele si pasarile mananca algele prinse de ele, inclusiv cutoate gunoaiele, nu le pot digera, si mor in chinuri. O sa ne vina si noua curand sfarsitul daca tot asa inconstienti o sa fim.
Visul tau e sa devii o cantareata de succes.

23 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Visul tău e să-mi dai mie fundă.
După ce-mi dai funda îți spun visul meu.

| neca a răspuns:

Visul meu e sa devin un artist destul de bun incat sa pot trai din arta mea.
cred ca visul tau e sa ucizi evreii.

| DeeaMusicDeea explică (pentru LoveSleep):

Ahaha...si daca iti dau funda dupa ce imi spui visul tau?

| DeeaMusicDeea explică (pentru neca):

Imi place partea cu artistul si nu-mi place partea cu evrei :')), de ce as vrea sa omor evrei? Ahaha

| LoveSleep a răspuns (pentru DeeaMusicDeea):

Nu merge-așa.

| DeeaMusicDeea explică (pentru LoveSleep):

Decid eu cum merge :p happy

| Sociopat a răspuns:

Visul meu e sa am un motor si sa ma mut la munte.In fiecare zi m-as plimba prin vai sa se auda ecoul motorului apoi m-as opri undeva mai retras, m-as pune jos si as manca niste sunculita cu mustar.

| T0T a răspuns:

Visul meu este sa imi intemeiez o familie cu care sa fiu fericit.
Al tau nu stiu, si nu vreau sa imi dau aiurea cu parerea.

| DeeaMusicDeea explică (pentru T0T):

Frumoshappy

| DeeaMusicDeea explică (pentru Sociopat):

Frumos,imi place visul tau.

| corbulalbrosu a răspuns:

Visul meu sa fiu mereu sanatos si fericit, iar al tau sa devii vedeta.

| Kaℓi a răspuns:

Visul tau cred ca e sa ai o cariera de succes in muzica, asa cum au spus si antevorbitorii mei.
Al meu e secret.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Mayar):

Ca sa nu comentezi la subiect, nu? happy Mai bine ziceai ca le tii ascunse. Unde sa te teleportezi? Vrei sa te teleportezi mereu undeva sau o singura data, si unde?

| Lawliet14 a răspuns:

Vise (cand adormi) sau visuri (teluri)? laughing Daca vorbesti de vise, atunci visul meu as dori sa fie umed pentru ca nu prea e. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autograf de la Florin Salam

| Mayar a răspuns (pentru Lawliet14):

Mereu, peste tot unde am chefhee hee

| DeeaMusicDeea explică (pentru Mayar):

Chiar este foarte frumos visul tau big grin ...si da, tu ai funda te felicit si sper sa ti se indeplineasca visul happy

| Mayar a răspuns (pentru DeeaMusicDeea):

Multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu hmm, pai...probabil sa stau la ore imposibile sa raspund la intrebari imposibile mm ce spui, merge? thinking

Visul tau acum, sa ghicesc ca ai visat ca vei posta asa ceva pe aici iar printre raspunsuri si unul in care se ghiceste ca ai visat deja asta, motiv ce te-a si facut sa o postezi, pentru a primi acel raspuns ehh, iata-ma happy laughing) glumesc lol.

| DeeaMusicDeea explică (pentru anonim_4396):

Ahahaha...esti amuzant laughing

| Neicu_Patrick_1996 a răspuns:

Visul meu este sa vad rasaritul pe munti bucegi

| Marius_Cantea_1991 a răspuns:

Ti-ar placea sa cantihappy

| mont a răspuns:

Sa am multi bani, sa imi permit multe care in prezent nu mi le permit. Aaa si sa fiu sanatos.