| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt dulciurile voastre preferate?

15 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Biscuitii inveliti in ciocolata.
Cornurile 7Days cu nuca de cocos.
Inghetata de 1-2 lei de la lidl laughing (cea la cornet, o ador)
Tiramisu
Jeleuri
Cam orice fel de ciocolata cu alune... imi plac combinatiile dulce-sarat

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De 3 zile mananc doar napolitane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma omor cu dulciurile, dar câteodata mai imi iau Bounty sau ciocolatã Schogetten

| Jay1 a răspuns:

Produse Milka.

| Hammurabi a răspuns:

- portocale glazurate,
- cremă de banane, lychee și sirop de agave

| alex15ccc a răspuns (pentru RainmakerX):

Hehe, si mie imi place inghetata de la lidl, siropul ala de ciocolata e demential rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac dulciurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tie nu iti place nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi plac multe

| wpetterssone a răspuns:

Prefer ciocolata amăruie de cel puțin 75% cacao. Nu îmi plac alimentele dulci, le prefer pe cele amare, acre și sărate, dar mai rar.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mierea.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru wpetterssone):

Am aflat că ciocolata amăruie e mai sănătoasă. Și eu mai mănânc ocazional.

| Ela05 a răspuns:

Kinder bueno white și Mars.

| AvalohAlyn a răspuns:

Napolitanele,ciocolata,inghetata si clatite cu nutella
Bounty,Lion,placinta cu branza,dovleac, iaurt cu fructe
Faza e ca nu exista dulciuri care mie sa nu imi placa, imi plac toate dulciurile, sunt innebunut dupa dulciuri, sunt dependent de ele.
Oricum trebuie sa le mai reduc. Dulciurile imi fac viata mai frumoasa.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inghetata de vanilie la galeata, yummy