| Anonim0078965 a întrebat:

Care sunt lucrurile trasnite pe care ati vrea sa le faceti macar o data in viata?laughing

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Îmi plac parașutele.
Aș vrea să sar cu parașuta.

Și ar mai fi ceva:

Să mă arunc de pe bloc în cap și să cad în fund.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idee de acele "costume de veverite" care te arunci de la inaltimi mari si poti controla caderea cu costumul? pana mor as vrea sa ma dau in unul din acela laughing asta e clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sar cu parapanta.
Sa imi vopsesc varfurile sau niste suvite albastre.
Sa merg la Biserica Sfantului Mormant de Paste.
Sa merg la un concert unde canta Skillet, Framing Hanley sau Red.
Sa fac bouncing jumping.
Sa ma uit la artificii fara sa ma sperii.
Sa vizitez turnul Eiffel.
Sa zbor intr-un balon cu aer cald deasupra Cappadociei.
Bineinteles ca ultimele trei nu le-as face singura pentru ca le-as face degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi, bai anonimule laughing. Specifica si tu domeniul ca sa zic asa...

| SkyPilot a răspuns:

Mi-ar placea sa lipesc un tort cu frisca pe mutra aia aroganta si nesuferita a lui Ponta happy

| Aberdeen a răspuns:

Sa incep sa cant in plina strada fara sa-mi fie rusine de restul lumii, sa-mi vopsesc parul intr-o nuanta neobisnuita, sa calaresc, etc.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Parasutism am facut. Acum vreau bungee jumping!

| Anonim0078965 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza domeniul, bai Marius laughing