| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani face Florin Salam la un eveniment special?

17 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Minim 10 mi de euro, cam atat cere un "artist".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu vreau sa ma gandesc sincer
Daca pui dedicati tot e belea mare
La mine in zona sa zic asa o noapte de program nunta sau revelion incepe de la 5000 lei de muzicant adica minim 20000 o formatie simpla
La salam ma gandesc pe la 10 000 euro program 2 3 ore sincer
Si asta fara deplasare

| Sofer a răspuns:

Face o grămadă de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu judeca. Unii oameni fac pacate mai multe altii mai putine.Lasa-l in voia Lui Dumnezeu.

| RAY a răspuns:

Mult mai mult ca invidiosi sau ca tine asta e singur, ofticarea asta românească este mare in societate

| RAY a răspuns:

Mare invidie ai sa doresti moartea cuiva

| RAY a răspuns:

Ce atrocitati au facut tigani in lume? ei au omorat pe cei din Australia, america de sud, nord, au luat sclavi din africa, au omorat 6 milioane de evrei?

| RAY a răspuns:

Pai ce au facut romaniei?

| RAY a răspuns:

Fii serios sunteti ca ei,ce rasa pura sunteti din traian si decebal laughinglaughing o natie de gay, romanul nu te omeneste la masa, tiganul asa cum e te omeneste, dar sunt si gunoaie cum sunt peste tot, dar ce educatie sa primeasca intr o tara condusa de hoti

| RAY a răspuns:

Foarte rational laughinglaughing eu nu tin cu nimeni, eu doar iti spun ca sunteti ca ei

| RAY a răspuns:

Putini din populatia romaniei romane, eu vb de comportament acum, mann nu e vina lor ca asa se comporta, daca legea functiona intelegeau, dar nici romani nu respecta regulile, cata credinta au romani

| RAY a răspuns:

Si ce propui mann, eu sunt neutru de fel

| NotNamed a răspuns (pentru RAY):

Daca ma iei cu "ce propui man" cand iti spun ce ma deranjează si e clar unde vreau sa ajung, ma faci sa cred ca te supraestimez. Faptul ca nu "joci" corect sau esti lipsit de puncte de informații pentru ambele tabere care cantarile sunt in favoarea romanilor ma face sa am ceva de obiectat. Ti.am spus ce faci tu, compari taberele 50-50 de parca ambele tabere sunt la fel. Ti.am spus sa recunoști ca nu e asa... dar na... trebuie sa repet mura in gura.

| RAY a răspuns (pentru NotNamed):

Si milioanele de vizionari de pe yotube tot tgani le face?

| NotNamed a răspuns (pentru RAY):

Aoleuuu...deviaram grav de la subiect si cel mai rau e ca nu reușesc sa ma fac inteles. Pai eu ce zic mai fratele meu? Ca prea ii cinstim si stam cot la cot prin petreceri cu tiganii cand ei sunt mama relelelor. Am uitat care ne e rolul ca specie, iar daca alta specie ne tine in loc sau mai rau, ne trage in jos, ar trebui sa ii eliminam ca pe gandaci, nicidecum sa le crestem faima prin atentia care le.o acordam. Asta este ideea principala. Ca ne traim viața si socializam cu totii de parca hi hi ha ha nu s-a întâmplat nimic. Si dupa seara la culcare sau cand ne urla matele in creieri, ne spunem cu tupeu ba ce tara de **** avem, dar noi n.am fost in stare sa recunoaștem care a fost factorul majoritar care ne.a influențat in mai rau si trebuit zdrobit inca de cand era inofensiv.

| RAY a răspuns (pentru NotNamed):

Sunt in zona de confort, e greu sa iesi de acolo

| Silwian37 a răspuns (pentru Sofer):

Iar taxe si impozite Zero! Oare de ce? Si nu ma refer doar la el..ci la toti manelistii!laughing)