| anonim_4396 a întrebat:

Câți bani poți primi, pentru a te căsători cu emigranți in Cipru? S-a căsătorit cineva?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zero bani!
Nu se plateste nimic, dimpotriva, tu platesti ca sa te casatoresti cu ei/ele, ca iei pe intretinrea si banii tai pe cel/cea cu care te casatoresti.

| Cocoandrei441 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am auzit că se plătesc bani frumoși...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Du-te la aia care ti-ai zis asa ceva, sa-ti arate banii si nu mai pune botul la toate minciunile altora.

| just4ubr2015 a răspuns:

1200 e si poti proba si mireasa daca vrei

| IreneeDiana a răspuns:

Asta stabilesti cu "cumpărătorul" laughing)

| Cocoandrei441 a răspuns (pentru IreneeDiana):

? Păi mi s-a propus ceva, dar am zis să întreb, poate a mai facut cineva asta, să nu iau țeapă.

| IreneeDiana a răspuns (pentru Cocoandrei441):

Nu e prea Ok sa o faci